Блог про теплу підлогу

Как выбрать инфракрасную пленку
Останнім часом ІЧ-випромінювання крайнього спектру широко застосовується для обігріву приміщень різного призначення. З цією метою облаштовуються теплі підлоги, в яких інфрачервона плівка виступає основним нагрівальним елементом. Вона може застосовуватися в якості основного або альтернативного джерела тепла в залежності від своїх технічних характеристик і особливостей приміщення. Щоб система ефективно справлялася з покладеними на неї функціями, до вибору необхідно підійти максимально продумано і відповідально.

Як і будь-яка система опалення, електричний поверхневий обігрів потребує постійного контролю і регулювання параметрів з метою створення комфортного мікроклімату в приміщенні при оптимальній витраті енергії.

Одне з найважливіших питань, що хвилює більшість споживачів, які прийняли рішення встановити в своєму будинку поверхневе опалення: скільки споживає тепла підлога. Відповідь визначає доцільність облаштування такої системи, дозволяє розрахувати, наскільки вона економніша або витратніша за традиційні радіатори або конвектори.

Вибір фінішного покриття для системи поверхневого опалення має величезне значення в забезпеченні довговічності, енергоефективності. З цієї точки зору укладання теплої підлоги під плитку – один з найбільш оптимальних варіантів. Це покриття відмінно витримує перепади температур без утворення тріщин, деформації. Воно має достатню міцність для того, щоб захистити гріючі елементи від механічних навантажень, пошкоджень. Показники теплопровідності також оптимальні, керамічне покриття рівномірно і в найкоротші терміни прогрівається, створюючи суцільний шар без холодних ділянок, звідки й відбувається випромінювання тепла.

У системах поверхневого опалення термостат є невід’ємною і найважливішою складовою поряд з самим гріючим обладнанням. Від того наскільки грамотно підключений і налаштований терморегулятор залежить те, як працює тепла підлога.

Сучасний український ринок надає споживачеві найширші можливості вибору варіантів облаштування поверхневого опалення в квартирі, приватному будинку. Це тепла підлога ціна, комплектація, технологія функціонування якого істотно відрізняються.

Якість, економічність і ефективність системи теплої підлоги багато в чому визначається її монтажем. Важливу роль відіграє правильний вибір обладнання та його потужність, підготовчі роботи та налаштування системи в цілому.