Блог про теплу підлогу

Електричне підлогове опалення плюси та мінуси якого детально розглянуті фахівцями, поступово набирає популярності. Це свідчить про те, що переваг у нього все ж таки більше. Щоб воно виявляло свої сильні сторони повною мірою, важливо правильно вибрати тип обладнання.

Обладнання для поверхневого обігріву (кабель, мат, інфрачервона плівка) складається з послідовного ряду  елементів цілісного електроланцюга. Вихід з ладу, пошкодження одного неминуче спричинить зупинку роботи всієї системи. Тому перевірка теплої підлоги – важливий етап як на стадії вибору та покупки, так і в процесі монтажу та подальшої експлуатації.

Холодный пол в квартире как исправить

Кожен господар свого житла прагне забезпечити собі і родині максимальний комфорт проживання. Одним з його ключових аспектів є підтримання оптимальної температури в приміщеннях. На цьому етапі багато хто стикається з питанням, чому підлога холодна в квартирі або будинку. Вона може залишатися такою навіть за умови наявності досить потужної, ефективної системи опалення. Щоб розібратися з проблемою і знайти шляхи її вирішення, необхідно виявити передумови для її виникнення.

Как выбрать инфракрасную пленку
Останнім часом ІЧ-випромінювання крайнього спектру широко застосовується для обігріву приміщень різного призначення. З цією метою облаштовуються теплі підлоги, в яких інфрачервона плівка виступає основним нагрівальним елементом. Вона може застосовуватися в якості основного або альтернативного джерела тепла в залежності від своїх технічних характеристик і особливостей приміщення. Щоб система ефективно справлялася з покладеними на неї функціями, до вибору необхідно підійти максимально продумано і відповідально.

Як і будь-яка система опалення, електричний поверхневий обігрів потребує постійного контролю і регулювання параметрів з метою створення комфортного мікроклімату в приміщенні при оптимальній витраті енергії.

Одне з найважливіших питань, що хвилює більшість споживачів, які прийняли рішення встановити в своєму будинку поверхневе опалення: скільки споживає тепла підлога. Відповідь визначає доцільність облаштування такої системи, дозволяє розрахувати, наскільки вона економніша або витратніша за традиційні радіатори або конвектори.

Вибір фінішного покриття для системи поверхневого опалення має величезне значення в забезпеченні довговічності, енергоефективності. З цієї точки зору укладання теплої підлоги під плитку – один з найбільш оптимальних варіантів. Це покриття відмінно витримує перепади температур без утворення тріщин, деформації. Воно має достатню міцність для того, щоб захистити гріючі елементи від механічних навантажень, пошкоджень. Показники теплопровідності також оптимальні, керамічне покриття рівномірно і в найкоротші терміни прогрівається, створюючи суцільний шар без холодних ділянок, звідки й відбувається випромінювання тепла.

У системах поверхневого опалення термостат є невід’ємною і найважливішою складовою поряд з самим гріючим обладнанням. Від того наскільки грамотно підключений і налаштований терморегулятор залежить те, як працює тепла підлога.