Тепла підлога Arnold Rak

Arnold Rak продукція

Тепла підлога Arnold Rak – це справжній німецький підхід до якості продукції, висока енергоефективність, безпека і доступна ціна. За сукупністю показників продукція компанії займає одне з лідируючих місць на ринку ЄС і України в своїй товарній ніші. Ми пропонуємо купити теплу підлогу з Німеччини Arnold Rak з гарантією і сервісним обслуговуванням, оптом і в роздріб за найкращою ціною.

Тепла підлога Арнольд Рак: особливості та основні різновиди систем обігріву

Arnold Rak мат

Тепла підлога Арнольд Рак вже більше 20 років випускається відповідно до німецьких стандартів якості на сучасному обладнанні з кращих матеріалів. Компанія робить упор на безпеку продукції, її довговічність і практичність, пропонуючи кращі рішення для обігріву будь-яких житлових приміщень.

Arnold Rak mat

на сайті роздрібні ціни

В Україні теплі підлоги під брендом Арнольд Рак представлені в двох основних категоріях:

  • Гріючий кабель для укладання в стяжку.
  • Готові секції (теплі мати).
Arnold Rak mat

на сайті роздрібні ціни

Одна з особливостей нагрівального кабелю Arnold Rak полягає в його правильно підібраної потужності (17.5-20 Вт / м2), що дозволяє проводити укладання з оптимальним кроком. При більш низькій потужності щільність розкладки кабелю збільшується, що веде до додаткових витрат (потрібен провід більшої довжини), а при більш високій потужності – укладання стає нерівномірною (збільшується крок), що призводить до появи зон з різними температурними показниками. Всі кабелі призначені для монтажу в бетонну стяжку, тому вони можуть використовуватися в приміщеннях з будь-яким планованим покриттям підлоги – від керамограніта до ламінату.

Arnold Rak mat

на сайті роздрібні ціни

Нагрівальні мати Arnold Rak виготовляються на основі резистивних кабелів, які закріплюють на гнучкій стеклотканной сітці з потрібним кроком. Для монтажу системи обігріву необхідно розкласти полотна з проводами на чорновій підлозі і покрити їх невеликим шаром плиткового клею, а потім зробити настил покриття. Одножильний мат Arnold Rak відрізняється мінімальною товщиною дроту, тому його установка практично не впливає на зміну висоти рівня підлоги.

Arnold Rak кабель

на сайті роздрібні ціни

Незалежно від обраного типу системи обігріву, щоб автоматизувати процес підтримки заданої температури і знизити енергоспоживання, необхідно встановлювати терморегулятор. Використання навіть простого термостата з механічним управлінням дозволяє заощадити на оплаті рахунків за електрику до 40%, а якщо мова йде про моделі з програмованими режимами, то при правильному налаштуванні і в залежності від індивідуальних переваг користувача, економія може досягати до 70%.

Arnold Rak кабель

на сайті роздрібні ціни

Купівля теплої підлоги Arnold Rak у нас – вигідна ціна і гарантія якості

Наши преимущества:

  • Повний сертифікований модельний ряд електричних теплих підлог з Німеччини Arnold Rak.
  • Знижки, розпродажі та інші приємні бонуси для всіх клієнтів.
  • Кращі ціни на всю продукцію.
  • Підбір необхідних комплектуючих для систем основного або додаткового опалення для приватних будинків і квартир з будь-якою площею кімнат.
  • Відвантаження продукції в день замовлення і можливість швидкої доставки по всій території України.
Arnold Rak кабель

на сайті роздрібні ціни

Оформляйте замовлення через меню на сайті, щоб недорого купити теплу підлогу Arnold Rak в Києві, або телефонуйте безпосередньо нашим менеджерам за вказаними телефонами.