Про компанію

Сезон тепла – компанія, що займається продажем і монтажем теплої підлоги і комплектуючих до них. Щоб наповнити приміщення теплом і затишком ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкращі варіанти електричних теплих підлог, вони універсальні і безпечні.
Наша команда - це професіонали, які розуміють клієнта з півслова. Ми працюємо як з великими оптовими покупцями, так і в роздріб, проконсультуємо і підберемо всі комплектуючі для максимально швидкого встановлення підлоги. Щорічно ми встановлюємо нові рекорди по відвантаженню товарів і збільшення оборотів компанії. З 2017 роки ми відвантажили понад 4 000 одиниць продукції. Це був період інтенсивної роботи, і ми не збираємося зупинятися на досягнутому.

Продукція компанії

Сезон тепла – ваш надійний партнер, який гарантує якість продукції, що поставляється і надання послуг на високому рівні. Всі фахівці нашої компанії регулярно проходять навчання, підвищуючи свій рівень знань. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами та завжди шукаємо краще рішення для вас.

Ми авторизовані дилери таких відомих компаній, як Devi, Terneo, Extherm, Fenix ​​і багатьох інших. Це наші партнери по бізнесу, тривалою співпрацею з якими ми дуже пишаємося.
Своїм клієнтам ми пропонуємо повний спектр послуг, пов'язаних з проектуванням, підбором обладнання та безпосередньою установкою теплих підлог. Ми готові взяти на себе реалізацію повноцінної системи електропідігріву підлоги незалежно від складності проекту.
Ми як ніхто інший знаємо, як важливий мікроклімат в будинку і робимо все, щоб атмосфера в вашому приміщенні стала ще затишнішою.