Тепла підлога Ексон

Ekcon продукція

Тепла підлога Ексон виготовляється в Україні на виробничих потужностях концерну «Одескабель» – одного з небагатьох вітчизняних підприємств, яке займається випуском систем електрообігріву, які відповідають європейським стандартам. У каталозі на нашому сайті представлений повний модельний ряд продукції компанії, що дозволяє нашим клієнтам легко підібрати відповідне рішення для обігріву приміщень різної площі та планування.

Тепла підлога Ексон – вигідна ціна і високий рівень якості

Ekcon кабель

Низька ціна на теплий підлога Ексон грає важливу роль при виборі рішення для обігріву квартири або приватного будинку. Доступна вартість зовсім не означає низьку якість, адже серед чинників, які формують ціну, відсутні митні збори і логістика з країн ЄС в Україну, що значно здешевлює продукцію, не впливаючи на її якість.

Ekcon мат

на сайті роздрібні ціни

Під маркою Ексон випускаються електричне поле двох найбільш популярних різновидів:

  • Кабель для укладання в стяжку.
  • Тонкі теплі мати для монтажу в плитковий клей.
Ekcon кабель

на сайті роздрібні ціни

Нагрівальний кабель Ексон випускається в одножильному і двожильний виконанні. Обидва варіанти мають екран ЕМІ, що дозволяє їх укладати в спальні або інших житлових кімнатах. Принципова різниця між ними буде тільки в особливостях монтажу. Одножильний провід потрібно розкладати на підлозі так, щоб залишався запас для зворотного ходу до місця з’єднання (підключення до мережі виконується в двох точках), а при укладанні двожильного кабелю цього не потрібно (вхід і вихід контуру в одній точці).

Ekcon кабель

на сайті роздрібні ціни

Нагрівальні мати Ексон стануть відмінним рішенням для кімнат, де немає можливості облаштовувати стяжку або неприпустимий підйом висоти рівня підлоги. Монтаж проводиться безпосередньо під час укладання керамічної плитки для підлоги (мати утапліваются в шар плиткового клею).

Ekcon кабель

на сайті роздрібні ціни

Щоб недорого купити теплу підлогу Ексон оптом і в роздріб в Києві з можливістю швидкої доставки в усі населені пункти України, оформляйте онлайн замовлення через сайт або телефонуйте консультантам нашої компанії.