Тепла підлога KOREA HEATING

Інфрачервона тепла підлога з Кореї KOREA HEATING

Тепла підлога KOREA HEATING виготовляється в Південній Кореї на сучасному обладнанні з використанням передових технологічних досягнень компанії. Ці теплі підлоги з’явилися на нашому ринку всього пару років назад, але досить швидко набули популярності і популярність завдяки оптимальному відношенню між вартістю і якістю, а також за рахунок високих експлуатаційних показників. У нас можна недорого купити теплу підлогу KOREA HEATING оптом і в роздріб з швидкою доставкою по Києву і в будь-який населений пункт України.

 • Інфрачервона тепла підлога KOREA HEATING

  Інфрачервона тепла підлога KOREA HEATING

  Ціна: 320 грн/м2

Теплі підлоги KOREA HEATING: ключові особливості та переваги

ІК плівка для підігріву підлоги компанії з Кореї KOREA HEATING
Південнокорейська компанія почала випускати плівкові ІЧ-підлоги більше ніж 10 років тому і за цей час досягла певних успіхів у своїй сфері. Продукція отримала позитивні відгуки профільних експертів, пройшла необхідну сертифікацію і почала підкорювати ринки ЄС і пострадянського простору. Вузька спеціалізація дозволила корейським інженерам максимально зосередитися на розробці і випуску принципово нових плівкових підлог з поліпшеними робочими характеристиками і експлуатаційними якостями.

Плівкова тепла підлога з Кореї KOREA HEATING має наступні переваги і особливостями, які вигідно відрізняють його від конкурентів:

 • Прогрів приміщення до заданої температури повітря всього за 5 хвилин (рекордний час не тільки в порівнянні з тим, щоб купити нагрівальний кабель, але і з іншими ІЧ-плівками та нагрівальними матами).
 • Використання сучасних високотехнологічних матеріалів збільшує стійкість підлог до впливу вологи, а також покращує протипожежні якості.
 • Мінімальний підйом висоти рівня підлоги завдяки товщині плівки всього 0.33 мм.
 • Можливість установки під будь-який тип підлогового покриття, включаючи ламінат та паркетну дошку.
 • Висока ефективність роботи системи обігріву та економічність.
 • Особлива технологія напилення матеріалів забезпечує рівномірний шар графіту (карбону) по всій поверхні, що дозволяє збільшити термін служби електричне поле і запобігти внутрішній перегрів.

Щоб мінімізувати витрату електрики, виробник рекомендує встановлювати терморегулятори. Навіть проста модель з механічним управлінням допоможе скоротити споживання енергії до 40%, тоді як термостати з програмованими режимами дозволять автоматизувати процес обігріву квартири або приватного будинку по тимчасових проміжків і конкретних днях тижня.

Інфрачервона тепла підлога з Кореї KOREA HEATING – це дійсно «здоровий» обігрів і передові технології для комфорту і затишку у вашому домі.

П’ять причин купити інфрачервону опалювальну плівку KOREA HEATING у нас

Серед переваг співпраці з нашою компанією можна виділити наступні:

 • Повний асортимент ІЧ-плівок в онлайн каталозі на нашому сайті.
 • Можливість в одному місці купити все необхідне для облаштування електричних теплих підлог для будь-якого приміщення.
 • Гарантія автентичності продукції та низькі ціни завдяки закупівлі товарів безпосередньо у виробника, минаючи посередників.
 • Всі товари пройшли обов’язкову сертифікацію і офіційно ввозяться на ринок України.
 • Велика складська програма дозволяє нам проводити відвантаження в день замовлення.

Щоб купити інфрачервону опалювальну плівку KOREA HEATING за вигідною ціною, залишайте заявку на сайті або здзвонитеся з консультантами нашої компанії, які дадуть відповідь на всі питання по товару і допоможуть оформити замовлення.

FAQ

Де виробляють теплу підлогу KOREA HEATING?
Теплу підлогу від KOREA HEATING виробляють в Південній Кореї.
Скільки років гарантії на теплу підлогу KOREA HEATING?
Компанія KOREA HEATING надає всім покупцям до 10 років гарантії на ІЧ плівку.
Під яке покриття можна стелити теплу підлогу KOREA HEATING?
Теплу підлогу KOREA HEATING можна стелити під плитку, ламінат, лінолеум, паркетну дошку, кварцвінілову плитку.