Тепла підлога KOREA HEATING

KOREA HEATING продукція

Тепла підлога KOREA HEATING виготовляється в Південній Кореї на сучасному обладнанні з використанням передових технологічних досягнень компанії. Ці теплі підлоги з’явилися на нашому ринку всього пару років назад, але досить швидко набули популярності і популярність завдяки оптимальному відношенню між вартістю і якістю, а також за рахунок високих експлуатаційних показників. У нас можна недорого купити теплу підлогу KOREA HEATING оптом і в роздріб з швидкою доставкою по Києву і в будь-який населений пункт України.

 • Інфрачервона тепла підлога KOREA HEATING

  Інфрачервона тепла підлога KOREA HEATING

  Ціна: 320 грн/м2

Теплі підлоги KOREA HEATING: ключові особливості та переваги

Південнокорейська компанія почала випускати плівкові ІК-поли більше 10 років тому і за цей час досягла певних успіхів у своїй сфері. Продукція отримала позитивні відгуки профільних експертів, пройшла необхідну сертифікацію і почала підкорювати ринки ЄС і пострадянського простору. Вузька спеціалізація дозволила корейським інженерам максимально зосередитися на розробці і випуску принципово нових плівкових підлог з поліпшеними робочими характеристиками і експлуатаційними якостями.

Плівкова тепла підлога з Кореї KOREA HEATING має наступні переваги і особливостями, які вигідно відрізняють його від конкурентів:

 • Прогрів приміщення до заданої температури повітря всього за 5 хвилин (рекордний час не тільки в порівнянні з кабельними системами, але і з іншими ІК-плівками).
 • Використання сучасних високотехнологічних матеріалів збільшує стійкість підлог до впливу вологи, а також покращує протипожежні якості.
 • Мінімальний підйом висоти рівня підлоги завдяки товщині плівки всього 0.33 мм.
 • Можливість установки під будь-який тип підлогового покриття, включаючи ламінат та паркетну дошку.
 • Висока ефективність роботи системи обігріву та економічність.
 • Особлива технологія напилення матеріалів забезпечує рівномірний шар графіту (карбону) по всій поверхні, що дозволяє збільшити термін служби електричне поле і запобігти внутрішній перегрів.

Щоб мінімізувати витрату електрики, виробник рекомендує встановлювати терморегулятори. Навіть проста модель з механічним управлінням допоможе скоротити споживання енергії до 40%, тоді як термостати з програмованими режимами дозволять автоматизувати процес обігріву квартири або приватного будинку по тимчасових проміжків і конкретних днях тижня.

Інфрачервона тепла підлога з Кореї KOREA HEATING – це дійсно «здоровий» обігрів і передові технології для комфорту і затишку у вашому домі.

П’ять причин купити інфрачервону опалювальну плівку KOREA HEATING у нас

Серед переваг співпраці з нашою компанією можна виділити наступні:

 • Повний асортимент ІК-плівок в онлайн каталозі на нашому сайті.
 • Можливість в одному місці купити все необхідне для облаштування електричних теплих підлог для будь-якого приміщення.
 • Гарантія автентичності продукції та низькі ціни завдяки закупівлі товарів безпосередньо у виробника, минаючи посередників.
 • Всі товари пройшли обов’язкову сертифікацію і офіційно ввозяться на ринок України.
 • Велика складська програма дозволяє нам проводити відвантаження в день замовлення.

Щоб купити інфрачервону опалювальну плівку KOREA HEATING за вигідною ціною, залишайте заявку на сайті або здзвонитеся з консультантами нашої компанії, які дадуть відповідь на всі питання по товару і допоможуть оформити замовлення.