Тепла підлога Devi

Devi продукція

Тепла підлога Devi – система електрообігріву преміум класу, яка стабільно залишається одним зі світових лідерів в протягом декількох останніх десятиліть. Крім безкомпромісної якості продукція датської компанії відрізняється високою енергоефективністю, надійністю і безпекою. Ми пропонуємо купити теплу підлогу Devi в Києві оптом і в роздріб з гарантією 100% достовірності продукції.

Чому системи підігріву підлоги Devi вважаються одними з кращих в світі

Devi мат

Торгова марка Devi зареєстрована в Данії в 1942 році. На початку свого шляху компанія займалася випуском нагрівальних елементів для промислового сектора, але вже з 60-х років починається серійний випуск кабельно-провідникової продукції для створення електричне поле в будинках і квартирах. До сих пір існують працюючі системи електрообігріву, випущені в цей період.

Devi mat

на сайті роздрібні ціни

Devi кабель

Вступ в концерн Danfoss в 2003 році відкрило перед компанією нові ринки збуту, і системи підігріву підлоги Devi стали підкорювати покупців в різних країнах світу, включно з Україною і пострадянський простір. Сьогодні виробник відкрив понад 20 офіційних представництв, а його продукція експортується в 32 країни.

in-term cabel

на сайті роздрібні ціни

Кабельно-провідникові електрополе датського виробництва відрізняє високий рівень якості збірки, надійність і довговічність. Всі дроти мають високоефективні екрани, які блокують ЕМІ, що дозволяє їх використовувати в будь-яких житлових приміщеннях. Крім того, надміцна зовнішня полімерна обплетення захищає від пошкоджень і дії хімічно активних компонентів, а внутрішня високотемпературна ізоляція запобігає перегрів кабелю.

Електрична тепла підлога Деві поставляється на ринок України наступними лінійками продукції:

Devi кабель
  • DeviFlex.
  • DeviMat.

Гріючий кабель Devi з першої лінійки продуктів має дві струмопровідні жили і термостійку ізоляцію. Провід призначений для укладання в бетонно-цементну стяжку, що робить його універсальним рішенням для обігріву житлових приміщень, а також ванної кімнати або кухні.

in-term cabel

на сайті роздрібні ціни

Нагрівальні мати Devi виготовляють на базі проводів з однією або двома жилами. Конструктивно вони складаються з гнучкої основи (склосітка), на якій вже заздалегідь закріплений кабель з конкретним кроком. Екрановані дроти дозволяють виробляти монтаж електричне поле в житлових будинках і квартирах без обмежень. Великий асортиментний ряд продукції дозволяє підібрати мати Devi для різного підлогового покриття – від керамограніта і кахлю до ламінату.

Ціна на теплу підлогу Деві залишається доступною, що з урахуванням бездоганної якості і надійності забезпечує датським системам кабельного електрообігріву одну з лідируючих позицій у багатьох країнах світу.

П’ять причин замовити системи підігріву підлоги Devi у нас

Всім постійним та новим замовникам наша компанія пропонує наступні переваги:

  • Можливість купити теплу підлогу Devi оптом і в роздріб за низькою вартістю.
  • Швидке відвантаження товару в день замовлення.
  • Доставка в будь-який регіон України.
  • Гарантія кращої ціни на теплі підлоги Devi і 100% оригінальності продукції завдяки закупівлям товару безпосередньо з заводу.
  • Весь офіційний модельний ряд електричне поле і супутнього устаткування в наявності в каталозі на сайті.

Щоб недорого купити електричну теплу підлогу Devi, звертайтеся до наших консультантів за вказаними телефонами або оформляйте замовлення самостійно через зручне меню сайту.