Тепла підлога Eco Heating

Eco Heating продукція

Тепла підлога Eco Heating на українському ринку присутній недавно, але вже заслужив довіру користувачів завдяки практичності, економічності, ефективності та оптимальному співвідношенню між якістю збірки і вартістю в своїй ціновій ніші. У нас можна купити теплу підлогу Eco Heating в Києві оптом і в роздріб з гарантією від заводу-виготовлювача і з можливістю швидкої доставки в будь-який населений пункт України.

Переваги теплої підлоги Eco Heating

Eco Heating кабель

Теплі підлоги Eco Heating виробляються на заводах найбільшого швейцарського технологічного концерну HTS. Раніше продукція компанії була орієнтована на комерційний сектор, але з часом виробник вирішив випускати товари для облаштування побутових систем кабельного обігріву. Використання високоякісних матеріалів і сучасних технологій власної розробки дозволили швейцарської фірмі швидко завоювати європейський ринок серед конкурентів в недорогому ціновому діапазоні.

Eco Heating mat

на сайті роздрібні ціни

Eco Heating мат

У нашій країні під маркою Eco Heating представлені електричне поле в двох популярних категоріях:

  • Кабель резистивний.
  • Готовий до монтажу нагрівальний мат.
Eco Heating кабель

на сайті роздрібні ціни

Будь нагрівальний кабель Eco Heating має дві жили і суцільний екран з алюмінію, який необхідний для ефективної блокування ЕМІ. Це дозволяє робити укладання дроти в будь-яких приміщеннях, включаючи дитячу кімнату або спальню.

Внутрішня полімерна ізоляція витримує нагрівання до 90 градусів, що захищає струмопровідні жили від перегріву. Зовні провід має оплетку з ПВХ, стійкого до хімічно активних речовин і впливу вологи. Завдяки повністю герметичній конструкції кабелі можуть укладатися в ванній кімнаті і навіть на підлозі в сауні.

Монтаж проводу проводиться в цементну стяжку. Кабель попередньо розстеляється на чорновій підлозі у вигляді “змійки” з певним кроком витків. Одна з особливостей такого способу монтажу полягає в тому, що, змінюючи відстань між витками і радіус кривизни, можна регулювати загальний обсяг потужності системи обігріву. Крім того, гнучкий провід легко розмістити в кімнатах з нестандартним плануванням.

Нагрівальні мати Eco Heating фактично роблять з того ж двожильного кабелю, що гріє, який закріплюється за потрібним кроком на гнучкій основі (як правило – це склосітка). Ключова перевага матів полягає в простоті укладання, адже більше не потрібно вираховувати довжину проводу і вимірювати крок. Процес монтажу досить простий – на підготовлену рівну поверхню необхідно розстелити мати і закріпити їх у кількох точках. Після цього досить нанести зверху шар клейкої суміші для керамічної плитки і укласти кахель. Безперечна перевага гріють матів – мінімальний вплив на збільшення висоти підлоги (якщо порівнювати з укладанням стяжки).

Незалежно від обраного варіанту, електрична тепла підлога Eco Heating – це безпечна експлуатація та затишок у вашому домі. Щоб знизити витрати на електроенергію без шкоди для комфорту, рекомендуємо встановлювати терморегулятори, які дозволять автоматизувати систему обігріву і заощадити 50-70% на вартості електрики.

П’ять причин замовити тепла підлога Eco Heating у нас

Наші переваги:

  • Краща ціна на теплу підлогу Eco Heating.
  • Заводська гарантія і сервісна підтримка по всій території країни.
  • Широкий асортиментний ряд продукції в каталозі на сайті.
  • Допомога в підборі модифікації системи обігріву для будь-якого житлового або технічного приміщення.
  • Швидка доставка по Києву і в межах всієї території України.

Щоб купити теплу підлогу Eco Heating, телефонуйте нашим менеджерам або залиште заявку на сайті з контактами для зворотнього зв’язку.