Тепла підлога Veria

veria продукція

Тепла підлога Veria випускається в Данії на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій. За своїми технічними і експлуатаційними показниками продукція компанії максимально відповідає електрополе всесвітньо відомого данського бренду Devi, будучи по суті, його прямим конкурентом у себе на батьківщині. У порівнянні з аналогами інших скандинавських виробників, ціна на теплу підлогу Veria залишається демократичною, що дозволяє облаштувати якісну і надійну систему електрообігріву приміщень з мінімальними фінансовими витратами.

Асортимент теплих підлог Veria

veria кабель

Теплі підлоги Veria представлені на ринку України в двох основних варіаціях:

  • Кабель Flexicabel для укладання в стяжку.
  • Мати Quickmat для монтажу в самовирівнюються суміш або плитковий клей.
veria mat

на сайті роздрібні ціни

Гріючий кабель – універсальне рішення для різних житлових приміщень, починаючи від коридору або ванною і закінчуючи спальнею або дитячою кімнатою. Завдяки укладанні дроти в стяжку, у власника квартири або будинку немає прив’язки до майбутнього підлогового покриття.

Нагрівальні мати Veria виконані на базі одножильних або двожильних екранованих кабелів, які мають товщину 2.5 і 3 мм відповідно. Тонкий мат стане відмінним рішенням при облаштуванні систем обігріву в кімнатах, де немає можливості укладання стяжки або неприпустимо збільшення висоти рівня підлоги.

veria кабель

на сайті роздрібні ціни

Щоб тепла підлога Верия витрачав менше електроенергії, рекомендується установка терморегулятора. Це пристрій дозволить автоматично підтримувати комфортну температуру в той чи інший час доби. Використання терморегуляторів забезпечує не тільки контроль над заданими температурними параметрами, але і суттєву економію електроенергії (від 40 до 70% в залежності від моделі термостата і конкретних налаштувань).

Veria – тепла підлога з Данії, відповідний найсуворішим стандартам Євросоюзу. Це продукція преміум класу, яка дозволить створити комфортну обстановку в квартирі або приватному будинку.

Чому варто замовити теплі підлоги Veria у нас

Серед переваг, які отримують клієнти нашої компанії, варто відзначити наступні:

  • Великий вибір електро статі Верия для приміщень з різною площею і плануванням.
  • Можливість купити всю продукцію оптом і в роздріб за найкращими цінами.
  • Гарантійне і післягарантійне сервісне супровід.
  • Велика складська програма, яка дозволяє нам відвантажувати товари в день замовлення.

Щоб недорого купити теплу підлогу Veria в Києві з можливістю швидкої доставки в усі міста України, залишайте заявку на сайті або телефонуйте безпосередньо консультантам нашої компанії.