Тепла підлога SHTOLLER

SHTOLLER продукція

Тепла підлога SHTOLLER – це німецька якість, інноваційні технологічні рішення, комфорт і безпеку для користувача. Продукція компанії заслужено користується попитом не тільки на ринку Німеччини і країн ЄС, але і в Україні. Доступна ціна на теплу підлогу SHTOLLER робить його одним з кращих рішень для облаштування надійної і енергоефективної системи обігріву для приватних будинків і квартир. У нашому каталозі представлений великий вибір продукції компанії Штоллер з офіційним сервісним обслуговуванням на всій території України.

Переваги та особливості теплих підлог Штоллер

SHTOLLER кабель

На ринку України німецький тепла підлога SHTOLLER представлений двома найбільш популярними і затребуваними різновидами – теплі мати для установки в тонкий шар плиткового клею і кабель для монтажу в стяжку.

Незважаючи на досить типовий модельний ряд електричне поле, як для європейського виробника, від аналогів тепла підлога Штоллер вигідно відрізняється наступним набором переваг:

  • Всі кабелі, що використовуються для систем обігріву – тільки двожильні. За стандартами ЄС тільки такі дроти можуть використовуватися для облаштування обігріву в житлових будинках і квартирах.
  • Обидві жили всередині кабелю – гріють, що дозволяє рівномірно розподілити потужність, знижуючи ризик перегріву (на відміну від більшості інших виробників, у яких навантаження подається на один провід, а інший є «холостим»).
  • В якості внутрішньої теплоізоляції використовується тефлон – найбільш термостійкий і найдорожчий матеріал, температура плавлення якого коливається в межах 280-300 градусів. Це говорить про високу стійкості електричне поле до перегріву.
  • В якості захисного екрану використовується оплетка з лудженої міді, яка не тільки ефективно гасить ЕМІ, а й надає кабелю додаткову міцність, при цьому практично не впливає на його гнучкість.
  • Гріюча жила складається з щільно сплетених провідників, що на відміну від монолітної конфігурації забезпечує додаткову міцність і стійкість до зламу.
Ecotherm SHTOLLER мат

на сайті роздрібні ціни

Для того, щоб система обігріву приміщення була максимально ефективною і автоматизованої, ми рекомендує встановлювати фірмові німецькі терморегулятори. Це компактні пристрої, які дозволяють контролювати задані температурні параметри, а також економити на оплаті рахунків за електроенергію до 60-70%.

SHTOLLER – електричний тепла підлога з Німеччини, який дозволить створити комфортні умови в будь-якій квартирі або приватному будинку з мінімальними зусиллями, а його установка не зажадає особливих тимчасових або фінансових витрат.

Ecotherm SHTOLLER кабель

Чому варто замовити теплу підлогу Штоллер у нас

Наша компанія – офіційний постачальник теплих підлог SHTOLLER в Києві і на всій території України. Ми пропонуємо своїм замовникам такі вигідні умови співпраці:

  • Можливість покупки продукції SHTOLLER оптом і в роздріб за найкращими цінами в регіоні.
  • Повний асортиментний ряд товарів в онлайн-каталозі.
  • Швидка відвантаження продукції (як правило – в день замовлення).
  • Професійний підбір комплектуючих для облаштування систем обігріву в приміщеннях з будь-плануванням.

Щоб недорого купити теплу підлогу SHTOLLER, телефонуйте нашим консультантам або залишайте онлайн заявку на сайті.