Тепла підлога Extherm

Extherm продукція

Тепла підлога Extherm поєднує в собі німецький підхід до якості продукції та вигідну ціну, що робить його одним з лідерів у своїй товарній ніші. Наша компанія – ліцензований дилер продукції ТМ «ЕКСТЕРМ», що дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам кращі умови для покупки електрополе оптом і в роздріб. У нас можна купити теплу підлогу Extherm в Києві з офіційною сервісною підтримкою по всій території України і заводською гарантією від виробника.

Ключові переваги теплої підлоги Extherm і короткий огляд модельного ряду

Extherm мат

Торгова марка Extherm належить відомому німецькому виробникові кабельно-провідникової продукції A. Rak Waermetechnic. Відмінна риса всіх випускаються ними систем обігріву підлоги полягає в тому, що заводи компанії працюють по циклу повного виробництва, починаючи від екструзії і закінчуючи фінішній складанням. На всіх стадіях виробництва товар проходить суворий контроль якості, включаючи перевірку струмопровідних жил напругою 4000 В. Це виключає заводський брак і практично зводить до нуля ймовірність поломки з вини виробника.

extherm mat

на сайті роздрібні ціни

Extherm кабель

На ринку України електричну теплу підлогу Extherm зустрічається в двох різновидах:

  • Кабель двожильний.
  • Нагрівальні секції (електромати).
extherm mat

на сайті роздрібні ціни

Резистивні кабелі використовуються для укладання в цементну стяжку. Це один з найпоширеніших варіантів монтажу систем опалення, так як провід, залитий бетоном, може працювати практично вічно. До кабелю немає доступу тварин і комах, міцна ізоляція і герметична конструкція захищають його від впливу хімічно активних компонентів і вологи. Якщо потрібно влаштувати систему обігріву у ванній, на кухні або навіть в сауні, досить купити електричний нагрівальний кабель Extherm в стяжку.

extherm мат

на сайті роздрібні ціни

Кабель випускається німецьким виробником в двох серіях – ETC ECO і ETT ECO. Обидва варіанти мають дві токопроводних жили і захищені екранами ЕМІ. Принципова різниця між серіями буде полягати в тому, що провід ETC товщі на 2 мм, ніж кабель ETT (7 і 5 мм відповідно), а також в тому, що в серії ETT використовується додаткова внутрішня ізоляція, яка підвищує надійність дроти і більш ефективно перешкоджає його перегріву.

extherm кабель

на сайті роздрібні ціни

Нагрівальний мат являє собою резистивний кабель, заздалегідь закріплений з певним кроком на гнучкій поверхні (полімерна сітка, склотканина). Основна перевага таких секцій полягає в повній готовності до монтажу. Монтаж відбувається в шар клею для плитки, одночасно з укладанням самого підлогового покриття.

Ціни на теплий мат Extherm залишаються на доступному рівні в порівнянні з аналогами інших європейських виробників, що робить їх одними з лідерів у своїй товарній ніші. Компанія пропонує дві серії матів – ETL (на базі одножильного проводу) і ET ECO (на основі двожильного кабелю). Якщо стоїть завдання облаштувати систему обігріву в кімнаті, але без стяжки – найкраще купити теплий мат Extherm.

extherm кабель

на сайті роздрібні ціни

Крім безпосередньо систем обігріву компанія пропонує терморегулятори власного виробництва. Установка термостатів дозволить автоматизувати контроль над роботою системи з підтримки потрібної температури в потрібний час, а також забезпечить економію електрики на 40-50%.

П’ять причин купити теплі підлоги Extherm у нас

Наші клієнти отримують наступні переваги:

  • Повний асортимент продукції компанії ЕКСТЕРМ.
  • Вигідні ціни на нагрівальні мати Extherm і двожильні кабелі за рахунок прямих поставок продукції без участі посередників.
  • Велика складська програма – відвантаження в день замовлення.
  • Доставка в будь-який регіон країни.
  • Сервісна підтримка і гарантія від виробника.
extherm кабель

на сайті роздрібні ціни

Щоб купити нагрівальні мати Extherm або двожильні кабелі цієї марки за найкращою ціною, телефонуйте нашим менеджерам або оформляйте замовлення онлайн через сайт.