1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
139
0
17.05.2021

Рейтинг теплих підлог. Яку вибрати?

Доброго часу доби, дорогі читачі. Для початку хотів би представитися, моє ім’я Степан, я є експертом по електричним теплим підлогам в інтернет-магазині «СЕЗОН ТЕПЛА» heatingfloor.com.ua

Щодня в наш магазин надходять дзвінки від покупців з проханням проконсультувати і допомогти вибрати підходящий варіант, що, здавалося б, нормальне явище. Але виходячи з того, що за останні кілька років на території України з’явилася незліченна кількість сумнівних брендів незрозумілого походження і якості, люди губляться в цьому океані інформації. Тому не знають, якої фірми вибрати теплу підлогу.

Наша команда фахівців вирішила розкрити цю тему і дати покупцеві розуміння і знання, як вибрати потрібне обладнання в співвідношенні ціна-якість.

В процесі написання цієї статті я виведу для вас ТОП 10 виробників електричних теплих підлог, представлених на території України.

В першу чергу виникає питання, як правильно вибрати систему обігріву. Електричні теплі підлоги представлені в декількох варіаціях.

Огляд теплих підлог

 1. Інфрачервона плівка. Являє собою ультратонку конструкцію з двох полімерних шарів, між якими прокладені карбонові вставки. Устаткування призначене для «сухого» монтажу без заливки бетонною стяжкою. Перевага плівкового опалення полягає у високій швидкості нагріву. За рахунок цього його раціонально встановлювати у ванній, санвузлі, де система вмикається періодично.
 2. Нагрівальний кабель в стяжку. Перш за все необхідно вибрати тип проводу: одно- або двожильний. Перший володіє меншою потужністю і складніше в підключенні. Двожильний кабель продуктивніше, зручніше в монтажі, але і ціна його вище. Це електрична тепла підлога рейтинг якої досить високий у споживача завдяки надійності, довговічності, потужності. Для установки системи зазвичай необхідна заливка бетонної стяжки. Однак у деяких виробників є ультратонкий кабель, призначений для «сухого» укладання.
 3. Нагрівальні мати. Це кращі електричні теплі підлоги для спрощення монтажних робіт. Вони являють собою полімерну сітку, на якій з певним кроком закріплений гріючий кабель. Для зручності укладання її можна розрізати в будь-якому напрямку, не зачіпаючи провід. Така конструкція не вимагає заливки бетонною стяжкою. Вона може розташовуватися безпосередньо під покриттям, в шарі плиткового клею.

Система встановлюється під такі підлогові покриття:

  • ламінат. Під це покриття відмінно підходить ІЧ-плівка, ультратонкі нагрівальні і алюмінієві мати. Вони мають мінімальну товщину, монтуються без заливки стяжки, тому не віднімають простір приміщення;
  • плитка. Оптимальний варіант для цього покриття – гріючий кабель. Він укладається в стяжку, що забезпечує системі стабільність, рівномірний розподіл тепла. Іноді можливо укласти нагрівальний мат під плитку. В цьому випадку стяжка не буде потрібна, достатньо клейового шару;
  • паркет. Для нього найякісніші теплі підлоги – ІЧ-плівка і гріючий кабель з оптимальним температурним режимом;
 • лінолеум, ковролін. Під м’яким покриттям найкращим чином проявляє себе ІЧ-плівка. Головне прокласти над нею тверду підкладку для захисту від пошкоджень.

Рейтинг виробників теплих підлог

Найменування
бренду
КраїніНагрівальний мат, Вт/м2ЦІНА, грн. Нагрівальний мат, 3 м2.Гарантія, років.
1EXTHERMНімеччина180Вт/м25448грн.20
2SHTOLLERНімеччина180Вт/м24630грн.20
3DEVIПольща150Вт/м26986грн.20
4WAZZELLНімеччина200Вт/м23799грн.20
5EASYTHERMЛатвія200Вт/м23318грн.20
6ECOHEATINGШвейцарія150Вт/м23960грн.25
7WOKSУкраїна160Вт/м23198грн.20
8HEMSTEDTНімеччина150Вт/м24554грн.20
9FENIXЧехія160Вт/м23163грн.20
10GRAYHOTУкраїна150Вт/м22280грн.15
  1. EXTHERM – бренд очолює рейтинг теплих підлог по ряду причин. Виробляється в Німеччині на заводі A.Rak Waermetechnik GmbH. Продукція компанії A.Rak Waermetechnik GmbH відповідає найвищим стандартам якості, що підтверджується міжнародними сертифікатами VDE, BEAB, ICE і CE. Гріюча жила захищена ізоляцією FEP (тефлон), їй не страшні високі температури. Захисний екран складається з 32 сплетених жил, що утворюють єдину металеву сітку. Якість даної теплої підлоги на найвищому рівні і ціна на нього не позамежна. Також хочу зауважити, що бренд EXTHERM надає повну гарантію. Це означає, що якщо щось станеться з нагрівальною системою з вини виробника, компанія бере на себе всі витрати з урахуванням зіпсованого покриття при заміні або ремонті системи.
  2. SHTOLLER – друге почесне місце в рейтингу виробників теплих підлог дісталося бренду SHTOLLER. Продукція виробляється також в Німеччині на заводі A.Rak Waermetechnik GmbH, але незважаючи на це має ряд відмінностей від бренду EXTHERM. Компанія SHTOLLER не надає від себе повну гарантію. На цей бренд поширюється гарантія 20 років від виробника, середній термін експлуатації 50 років. Захист гріючої жили FEP (тефлон), захисний екран – фольга зі сплаву алюмінію і міді. Нагрівальні мати мають досить високу потужність 180 Вт/м2, за рахунок чого легко справляються з обігрівом плитки «керамограніт». Мають невисоку ціну для свого рівня якості.
  3. DEVI – один з найпопулярніших брендів на території України. Якість, перевірена часом. Але багато хто з вас може поставити запитання, чому ж не DEVI на першому місці.
  4. WAZZELL – бренд з 30-ти річною історією. Ця німецька тепла підлога в рейтингу виробників зайняла четверте місце. Завод A.Rak Waermetechnik випустив бюджетну лінійку теплої підлоги WAZZELL. Бюджетна не через низьку якість, а тому що виробник вирішив зайняти новий ціновий сегмент, дати можливість споживачеві придбати теплу підлогу високої якості за прийнятною ціною. Звичайно ж, однією з цілей було придбати більш широку популярність і впізнаваність самого заводу як виробника високоякісного продукту.
   • нагрівальний мат – 200 Вт / м2, діаметр кабелю 3 мм;
   • нагрівальний кабель – 20 Вт / м2, діаметр кабелю 3 мм (підходить для монтажу під плитку).

WAZZELL – це чудовий варіант, якщо ви не маєте в своєму розпорядженні великого бюджету, але не готові втратити в якості продукту. Це вибір року на думку інтернет-магазину «СЕЗОН ТЕПЛА». Сумніваючись, електрична тепла підлога якої фірми краще, варто віддати перевагу цьому бренду.

  1. EASYTHERM – дуже популярна торгова марка на теренах України, виробляється в Латвії на заводі A.Rak Waermetechnik GmbH. Сировина для теплих підлог EASYTHERM поставляється з Німеччини, що вже 50% запоруки якості бренду.

З плюсів хотів би відзначити:

   • доступну ціну;
   • діаметр кабелю 3 мм, який забезпечує монтаж як в стяжку, так і під плитку в плитковий клей;
   • структуру кабелю (дві гріючі жили, кожна з яких захищена тефлоновою ізоляцією, заземлення, захисний екран з алюмінієвої фольги і зовнішня ізоляція PVC).

Єдиний мінус, що в принципі складно назвати мінусом – це потужність нагрівальних матів 200 Вт/м2. За цим показником вони могли б очолити рейтинг нагрівальних матів. Але хотів би зауважити, що висока потужність не означає збільшення витрат електроенергії. Це означає, що більш потужна тепла підлога швидше нагріє ваше покриття і відключиться, а малопотужна витратить більше часу на нагрів. В сумі споживання електрики буде однакове, але результат нагріву ви отримаєте пізніше.

 1. ECOHEATING – виробництво Швейцарія. У лінійці даного бренду представлений кабель в стяжку потужністю 20 Вт/м.п. діаметром 4,8 мм і нагрівальний мат потужністю 150 Вт/м2 до діаметру кабеля 3,6 мм. Теплі підлоги бренду ECOHEATING славляться своєю якістю і довговічністю, на основі чого виробник з усією впевненістю надає гарантію 25 років на свої теплі підлоги, чого не зустрінеш навіть в топових брендах. Продукт знаходиться в середньому ціновому сегменті, я сміливо можу назвати його лідером цього сегмента. Тут ідеально підходить вираз «ЦІНА і ЯКІСТЬ».
 2. WOKS – тепла підлога виробництва українського заводу «Одескабель». Часто я чую фразу від покупців «тільки не українська тепла підлога», а даремно. Тепла підлога WOKS поставляється в країни Європи і має належні сертифікати. Якість цієї продукції незаперечна. При всьому цьому вона відрізняється доступною вартістю. Якщо стоїть питання, теплу підлогу якої української фірми вибрати, WOKS – ідеальний варіант. Фраза «підтримаємо вітчизняного виробника» як ніколи підходить для цієї продукції. Ви не втрачаєте в якості і отримуєте гідний продукт за привабливою ціною.
 3. HEMSTEDT – восьме місце зайняла німецька тепла підлога HEMSTEDT. Це продукт високої якості, але є одне «але». На ринок України вийшла бюджетна лінійка HEMSTEDT DC, яка за якістю набагато нижче преміальної лінійки DH. Через деякий час величезна кількість недобросовісних продавців продають бюджетну лінійку під виглядом преміум-продукту. І незважаючи на те, що у компанії HEMSTEDT є преміум-продукт, перевірений часом, він нижче в рейтингу своїх побратимів-німців, тому що дуже часто його немає у постачальника в Україні.
 4. FENIX – тепла підлога виробництва Чехії. Дуже двояка думка про цей бренд. FENIX користується величезною популярністю в Україні, має велику лінійку нагрівальних систем. Ми впевнено можемо включити оригінальний продукт бренду в рейтинг виробників електричної теплої підлоги, але є одне і дуже істотне АЛЕ. Як ви знаєте, популярний продукт часто підробляють, і це не обійшло марку FENIX. Навіть досвідчені продавці не можуть визначити, де оригінал і підробка. Виходячи з цього, я рекомендую обходити стороною теплу підлогу FENIX щоб уникнути неприємних наслідків. Сумніваюся, що завод в Чехії не виключає такі відмінності по упаковці.
 5. GRAYHOT – бюджетна лінійка від українського виробника «Одескабель». На даний момент це найдешевша тепла підлога в Україні та за рахунок цього користується попитом. Гарантія 15 років, нагрівальні мати не мають клейкої основи, і діаметр кабелю 5 мм. Це, напевно, всі мінуси, які ми можемо відзначити по цій торговій марці. Номінальна потужність нагрівального мату 150 Вт/м2, використовується тільки для комфорту. Це відмінна електрична тепла підлога під ламінат, яка не спровокує деформацію покриття.

Ми розібрали рейтинг теплих підлог під плитку, ламінат у вигляді матів, кабелю, ІЧ-плівки. Я намагався писати для вас простою і зрозумілою мовою, щоб після прочитання цієї статті не залишилося питань. Якщо залишилися, задайте їх в телефонному режимі 7 днів на тиждень за допомогою одного з номерів на нашому сайті.

Наш рейтинг теплих підлог заснований на таких критеріях:

 • ціна;
 • якість;
 • термін експлуатації;
 • гарантія;
 • потужність;
 • наявність продукції у постачальників;
 • робота сервісного центру і т.д.

Увага!!!!!

Будьте пильні, на ринку теплої підлоги дуже багато підробок. Перша ознака – це велика знижка. Оригінальний товар не вийде купити зі знижкою 30% і більше. Це логічно, якщо ви не проходите по бюджету, ми рекомендуємо вам вибрати більш недорогий бренд, але бути впевненим в його оригінальності і якості.

Також зверніть увагу на марки: HEATTECH, SCHWARZ, GREENBOX, GTcable, ComfortHeat, MAGNUM, E.NEXT, THERMAL SPRING, WARMUP, WARME.

З’явилися на ринку України досить недавно, нічого хорошого про них сказати не можемо, адже перевірку часом вони не пройшли. На даний момент перевірених брендів досить, щоб підібрати найкращу теплу підлогу під плитку або ламінат на будь-який бюджет. Тому рекомендуємо не ризикувати і не експериментувати зі своїм покриттям підлоги. При виборі теплої підлоги краще вчитися на чужих помилках.

 1. Огляд теплих підлог
 2. Рейтинг виробників теплих підлог
 3. З плюсів хотів би відзначити:
 4. Наш ТОП заснований на таких критеріях:
calculated
callback
special price