Тепла підлога Наш Комфорт

Наш Комфорт продукція

Тепла підлога Наш Комфорт проводиться для ринку України російською компанією Теплолюкс на власних заводах, оснащених сучасним технологічним обладнанням. Продукція цієї торгової марки відрізняється невисокою вартістю і хорошими експлуатаційними показниками, що робить ці її однією з кращих в бюджетному ціновому сегменті. В інтернет-магазині нашої компанії можна купити теплу підлогу з Росії оптом і в роздріб з доставкою в будь-яке місто України.

Наш Комфорт – тепла підлога з Росії за найкращою ціною в Україні

Наш Комфорт мат

Російський тепла підлога під маркою «Наш Комфорт» представлено на вітчизняному ринку в чотирьох варіаціях:

  • Кабель одножильний з екраном.
  • Двожильний гріючий провід.
  • Теплий мат на базі одножильного кабелю.
  • Готові до укладання секції на основі двожильного дроти.
Наш Комфорт mat

на сайті роздрібні ціни

Принципова відмінність між теплим матом і гріє кабелем буде полягати тільки в способі укладання та сумісності з різними покриттям для підлоги. Провід монтується в бетонну стяжку, тоді як для установки матів досить невеликого шару плиткового клею, а сам процес укладання відбувається спільно з настилом покриття. Наявність екрану ЕМІ дозволяє використовувати електричне поле для підігріву будь-яких житлових приміщень, включаючи дитячі кімнати і спальні.

Наш Комфорт кабель

на сайті роздрібні ціни

Ціна на теплу підлогу Наш Комфорт буде нижче, ніж на аналоги європейського виробництва, але рівень якості при цьому залишається на висоті, що робить такі системи електропідігріву одним з кращих розв’язків в своїй товарній групі.

Наш Комфорт мат

на сайті роздрібні ціни

Щоб обігрів квартири або будинку працював з максимальною економічністю, рекомендується встановлювати терморегулятори, які в автоматичному режимі забезпечують підтримку заданих налаштувань. При цьому економія на оплаті рахунків за електрику може досягати 70%.

Наш Комфорт кабель

на сайті роздрібні ціни

Щоб купити теплу підлогу Наш Комфорт, телефонуйте нашим консультантам за вказаними телефонами або залишайте онлайн заявку через меню сайту.