Інфрачервона тепла підлога

Інфрачервона тепла підлога Інфрачервона тепла підлога – це принципово нова система обігріву житлових приміщень, яка перевершує по своїй ефективності і практичності традиційні кабельні електричні підлоги. У нас представлений великий асортиментний ряд ІК-плівок від кращих світових виробників. Ми пропонуємо вам купити інфрачервоний тепла підлога в Україні за доступною ціною з офіційною гарантією якості і швидкою доставкою.

 • Плівкова тепла підлога Rexva Black

  Плівкова тепла підлога Rexva Black

  Ціна: 260 грн/м2

 • Інфрачервона тепла підлога In-Term

  Інфрачервона тепла підлога In-Term

  Ціна: 260 грн/м2

 • Плівкова тепла підлога REXVA PTC 305

  Плівкова тепла підлога REXVA PTC 305

  Ціна: 320 грн/м2

 • Плівкова тепла підлога Enerpia EP

  Плівкова тепла підлога Enerpia EP

  Ціна: 260 грн/м2

 • Інфрачервона тепла підлога KOREA HEATING

  Інфрачервона тепла підлога KOREA HEATING

  Ціна: 320 грн/м2

 • Плівкова тепла підлога HI-HEAT A705

  Плівкова тепла підлога HI-HEAT A705

  Ціна: 640 грн/м2

 • Інфрачервона тепла підлога HI HEAT

  Інфрачервона тепла підлога HI HEAT

  Ціна: 320 грн/м2

Інфрачервона плівка: конструкція і принцип роботи

В основі інфрачервоної підлоги – двошаровий полімерна плівка, всередині якої розташовані карбонові (графітові) нагрівальні елементи. Як контактної групи використовується мідь, а за з’єднання вуглецевого шару і струмопровідних смуг відповідає срібна шина.

Виготовляється інфрачервона плівка для обігріву на високоточному обладнанні з використанням передових технологій. Карбонова сітка і металеві провідники напилюється надтонкою шаром, а від рівномірності нанесення матеріалів буде прямо залежати якість і ефективність роботи всієї опалювальної системи. Полімерна підкладка з вуглецевим шаром з’єднується з верхньою плівкою під високим тиском у вакуумі, що гарантує полотну монолітну структуру і тривалий термін служби.

Принцип роботи плівкового теплої підлоги заснований на перетворенні електричної енергії в інфрачервоне випромінювання. На відміну від традиційних кабельних систем обігріву, плівка передає тепло безпосередньо підлогового покриття, а не нагріває повітря. В результаті приміщення прогрівається швидше і рівномірніше, а ефективність роботи системи приблизно на 30% вище в порівнянні з кабелем через відсутність втрат тепла при перетворенні і подальшої передачі енергії.

При подачі напруги на плівку, вона миттєво починає випромінювати хвилі в ІК-діапазоні, які за своєю природою подібні тепла сонячних променів. Відповідно до проведених досліджень і відгуками споживачів, інфрачервоний обігрів більш комфортно сприймається організмом. Крім того, такий тип опалення приміщень вважається самим «здоровим» завдяки відсутності ЕМІ, яке виробляється будь-яким нагрівальним кабелем.

Визнаним світовим лідером у виробництві нагрівальних плівок вважається Південна Корея, хоча деякі європейські бренди нічим не поступаються за якістю і надійності. Напрямок інфрачервоних систем обігріву стрімко розвивається, що буде сприяти появі нових виробників і посилення конкуренції між ними.

на сайті роздрібні ціни

Особливості монтажу ІК-плівок

Одна з переваг плівкової теплої підлоги полягає в його укладанні. Це універсальне рішення, яке підходить для монтажу під будь-яке підлогове покриття, починаючи від лінолеуму або ковроліну, закінчуючи керамогранитом і натуральним мармуром.

Головне достоїнство монтажу плівкової підлоги – це так звана «суха» укладання, яка не вимагає облаштування стяжки або використання плиткового клею (як для нагрівальних матів або тонкого кабелю). Технологія установки плівкових підлог для різних типів покриття трохи відрізняється, тому при виконанні всіх монтажних робіт самостійно, необхідно знати деякі нюанси.

Укладання ІК-плівки під лінолеум і ковролін

Процес монтажу системи інфрачервоного підігріву підлоги під «м’які» покриття типу ковроліну або лінолеуму виглядає наступним чином:

 1. Підготовка чорнової основи

  Підготовка чорнового підстави (очищення від сміття і гострих предметів, які можуть пошкодити плівку.

 2. Укладання паро-гідроізоляції

  Укладання паро-гідроізоляції, яка запобігає утворенню конденсату.

 3. Настил теплоотражающего шару

  Настил теплоотражающего шару (найкраще підійде спінений полімер з лавсаном).

 4. Укладання ІК-плівки

  Укладання ІК-плівки.

 5. шар гідроізоляції

  Ще один шар гідроізоляції.

 6. Настил фанерних листів або ГВЛ

  Настил фанерних листів або ГВЛ.

Після укладання всіх шарів можна стелити ковролін або лінолеум.

Укладання ІК-плівки під паркет і ламінат

Укладання ІК-плівки під паркет і ламінат

Пристрій «листкового пирога» для установки ІК-плівки під паркет або ламіновану дошку практично нічим не відрізняється від процесу установки інфрачервоної системи обігріву під лінолеум. Принципова різниця полягає в відсутності шару фанери, який просто не потрібен. При настилі «м’яких» покриттів фанера або OSB плита грає роль буфера, який не дозволяє деформувати плівковий підлогу при ходінні по покриттю. У випадку з паркетом або ламінатом дошкою така прошарок просто не потрібна, так як щільності самого покриття буде досить, щоб захистити плівку від пошкодження.

Укладання ІК-плівки під керамограніт і кахель

Під керамічну плитку ІК-плівка повинна укладатися поверх теплоотражающего шару, який дозволить зменшити втрати енергії і не буде обігрівати чорнову підлогу «в холосту». Обов’язково потрібно накрити плівку гідроізоляцією (поліетилен), який запобіжить утворенню вологи в місці підключення. Також обов’язковою умовою є настил буферного шару (фанера, стекломагнезіт, ГВЛ), який стане основою для кахлю або керамограніта. Після завершення всіх робіт, на підготовлене тверде підставу укладається плитка для підлоги.

Укладання ІК-плівки під керамограніт і кахель

Щоб плівкова підлога була максимально економічною, рекомендується установка терморегулятора, який дозволить автоматично підтримувати задану температуру і контролювати роботу всієї системи. Можна використовувати стандартні моделі, до яких підключається підлоговий датчик, або вибрати термостати з вбудованим температурним сенсором на корпусі. Установка терморегулятора дозволить знизити витрату електрики на 40-70%.

Преимущества и особенности пленочных теплых полов

Инфракрасная пленка имеет массу особенностей, которые выгодно отличают ее от других систем обогрева полов:

 • Швидкий нагрів поверхні

  Швидкий нагрів поверхні (перетворення електрики в тепло відбувається миттєво, а вихід на заданий температурний режим займає кілька хвилин).

 • Просте з'єднання плівок

  Просте з’єднання плівок між собою (паралельне підключення багатожильним проводом до мідної шини).

 • Низьке споживання електрики

  Низьке споживання електрики в порівнянні з аналогічними по потужності гріють кабелями.

 • КПД

  ККД будь-плівки буде вище 90% через відсутність тепловтрат (в моделях преміум-сегмента ККД досягає 98%).

 • Рівномірний прогрів поверхні

  Рівномірний прогрів поверхні, випромінювання «здорового» тепла.

 • продовжує працювати

  У разі часткового пошкодження полотна, воно продовжує працювати (якщо немає розривів на шині в місці приєднання до контактного проводу).

 • заміна/ремонт

  Більш зручна заміна / ремонт в порівнянні з традиційними кабельними полами.

Ціна інфрачервоної теплої підлоги буде залежати переважно від потужних показників, структури (кількість шарів), використовуваних матеріалів і іменитості виробника. В даному випадку не варто економити на якості, а краще довіритися нашим фахівцям, які підберуть оптимальне рішення для економічного і комфортного обігріву приміщення за допомогою ІК-плівки.

П’ять причин замовити інфрачервоні плівкові підлоги у нас

Наша компанія офіційно поставляє інфрачервона тепла підлога в Києві, будучи дилером провідних світових виробників. Ми пропонуємо своїм замовникам такі переваги:

 1. вибір ІК-плівок

  Великий вибір ІК-плівок різної потужності.

 2. купити інфрачервону плівку

  Можливість купити інфрачервону плівку по самій вигідній ціні без «накруток» посередників.

 3. сертифікація

  Вся продукція пройшла обов’язкову сертифікацію і відповідає всім стандартам якості України і ЄС.

 4. відвантаження продукції

  Великі товарні запаси дозволяють нам проводити відвантаження продукції в день замовлення.

 5. Професійний підбір

  Професійний підбір всіх комплектуючих для монтажу ІК-полів «під ключ».

Щоб купити плівкову теплу підлогу, залишайте заявки на сайті або телефонуйте безпосередньо нашим консультантам.