Інфрачервона тепла підлога

Інфрачервона тепла підлога в Києві Інфрачервона тепла підлога – це принципово нова система обігріву житлових приміщень, яка перевершує по своїй ефективності та практичності традиційні електричні теплі підлоги (кабельні). У нас представлений великий асортиментний ряд ІЧ-плівок від кращих світових виробників. Ми пропонуємо вам купити інфрачервоний тепла підлога в Україні за доступною ціною з офіційною гарантією якості й швидким доставленням.

 • Плівкова тепла підлога Rexva Black купити в Києві

  Плівкова тепла підлога Rexva Black

  Ціна: 260 грн/м2

 • Інфрачервона тепла підлога In-Term купити в Києві

  Інфрачервона тепла підлога In-Term

  Ціна: 260 грн/м2

 • Плівкова тепла підлога REXVA PTC 305 купити в Києві

  Плівкова тепла підлога REXVA PTC 305

  Ціна: 320 грн/м2

 • Плівкова тепла підлога Enerpia EP купити в Києві

  Плівкова тепла підлога Enerpia EP

  Ціна: 260 грн/м2

 • Інфрачервона тепла підлога KOREA HEATING купити в Києві

  Інфрачервона тепла підлога KOREA HEATING

  Ціна: 320 грн/м2

 • Плівкова тепла підлога HI-HEAT A705 купити в Києві

  Плівкова тепла підлога HI-HEAT A705

  Ціна: 640 грн/м2

 • Інфрачервона тепла підлога HI HEAT купити в Києві

  Інфрачервона тепла підлога HI HEAT

  Ціна: 320 грн/м2

Інфрачервона плівка: конструкція і принцип роботи

В основі інфрачервоної підлоги – двошаровий полімерна плівка, всередині якої розташовані карбонові (графітові) нагрівальні елементи. Як контактної групи використовується мідь, а за з’єднання вуглецевого шару і струмопровідних смуг відповідає срібна шина.

Виготовляється інфрачервона плівка для обігріву на високоточному обладнанні з використанням передових технологій. Карбонова сітка і металеві провідники напилюється надтонким шаром, а від рівномірності нанесення матеріалів буде прямо залежати якість і ефективність роботи всієї опалювальної системи. Полімерна підкладка з вуглецевим шаром з’єднується з верхньою плівкою під високим тиском у вакуумі, що гарантує полотну монолітну структуру і тривалий термін служби.

Принцип роботи плівкового теплої підлоги заснований на перетворенні електричної енергії в інфрачервоне випромінювання. На відміну від традиційних кабельних систем обігріву, плівка передає тепло безпосередньо підлогового покриття, а не нагріває повітря. В результаті приміщення прогрівається швидше і рівномірніше, а ефективність роботи системи приблизно на 30% вище в порівнянні з кабелем через відсутність втрат тепла при перетворенні і подальшої передачі енергії.

При подачі напруги на плівку, вона миттєво починає випромінювати хвилі в ІЧ-діапазоні, які за своєю природою подібні тепла сонячних променів. Відповідно до проведених досліджень і відгуками споживачів, інфрачервоний обігрів більш комфортно сприймається організмом. Крім того, такий тип опалення приміщень вважається самим «здоровим» завдяки відсутності ЕМІ, яке виробляється будь-яким нагрівальним кабелем.

Визнаним світовим лідером у виробництві нагрівальних плівок вважається Південна Корея, хоча деякі європейські бренди нічим не поступаються за якістю і надійності. Напрямок інфрачервоних систем обігріву стрімко розвивається, що буде сприяти появі нових виробників і посилення конкуренції між ними.

на сайті роздрібні ціни

Особливості монтажу ІЧ-плівок

Одна з переваг плівкової теплої підлоги полягає в його укладанні. Це універсальне рішення, яке підходить для монтажу під будь-яке підлогове покриття, починаючи від лінолеуму або килимового покриття, закінчуючи керамогранітом і натуральним мармуром.

Головна гідність монтажу плівкової підлоги – це так звана «сухе» укладання, яка не вимагає облаштування стяжки або використання плиткового клею (як для нагрівальних матів або тонкого кабелю). Технологія установки плівкових підлог для різних типів покриття трохи відрізняється, тому при виконанні всіх монтажних робіт самостійно, необхідно знати деякі нюанси.

Укладання ІЧ-плівки під лінолеум і ковролін

Процес монтажу системи інфрачервоного підігріву підлоги під «м’які» покриття типу ковроліну або лінолеуму виглядає наступним чином:

 1. Підготовка чорнової основи для інфрачервоної підлоги

  Підготовка чорнової підлоги (очищення від сміття і гострих предметів, які можуть пошкодити плівку).

 2. Укладання паро-гідроізоляції для інфрачервоної підлоги

  Укладання паро-гідроізоляції, яка запобігає утворенню конденсату.

 3. Настил теплоотражающего шару для інфрачервоної підлоги

  Настил тепловідбивального шару (найкраще підійде спінений полімер з лавсаном).

 4. Укладання ІК-плівки

  Укладання ІЧ-плівки.

 5. шар гідроізоляції для інфрачервоної підлоги

  Ще один шар гідроізоляції.

 6. Настил фанерних листів або ГВЛ для інфрачервоної підлоги

  Настил фанерних листів або ГВЛ.

Після укладання всіх шарів можна стелити ковролін або лінолеум.

Укладання ІК-плівки під паркет і ламінат

Укладання ІЧ-плівки під паркет і ламінат

Пристрій «листкового пирога» для установки ІЧ-плівки під паркет або ламіновану дошку практично нічим не відрізняється від процесу установки інфрачервоної системи обігріву під лінолеум. Принципова різниця полягає в відсутності шару фанери, який просто не потрібен. При настилі «м’яких» покриттів фанера або OSB плита грає роль буфера, який не дозволяє деформувати плівкову підлогу при ходінні по покриттю. У випадку з паркетом або ламінатом дошкою така прошарок просто не потрібна через те, що щільності самого покриття буде досить, щоб захистити плівку від пошкодження.

Укладання ІЧ-плівки під керамограніт і кахель

Під керамічну плитку ІЧ-плівка повинна укладатися поверх тепловідбивального шару, який дозволить зменшити втрати енергії та не буде обігрівати чорнову підлогу «в холосту». Обов’язково потрібно накрити плівку гідроізоляцією (поліетилен), який запобіжить утворенню вологи в місці підключення. Також обов’язковою умовою є настил буферного шару (фанера, скломагнезіт, ГВЛ), який стане основою для кахлю або керамограніту. Після завершення всіх робіт, на підготовлене тверде підставу укладається плитка для підлоги.

Укладання ІК-плівки під керамограніт і кахель

Щоб плівкова підлога була максимально економічною, рекомендується установка терморегулятора, який дозволить автоматично підтримувати задану температуру і контролювати роботу всієї системи. Можна використовувати стандартні моделі, до яких підключається підлоговий датчик, або вибрати термостати з вбудованим температурним сенсором на корпусі. Установка терморегулятора дозволить знизити витрату електрики на 40-70%.

Переваги й особливості плівкових теплих підлог

Інфрачервона плівка має масу особливостей, які вигідно відрізняють її від інших систем обігріву підлоги:

 • Швидкий нагрів поверхні

  Швидкий нагрів поверхні (перетворення електрики в тепло відбувається миттєво, а вихід на заданий температурний режим займає кілька хвилин).

 • Просте з'єднання плівок

  Просте з’єднання плівок між собою (паралельне підключення багатожильним проводом до мідної шини).

 • Низьке споживання електрики

  Низьке споживання електрики в порівнянні з аналогічними по потужності гріють кабелями.

 • КПД

  ККД будь-якої плівки буде вище 90% через відсутність тепловтрат (в моделях преміум-сегменту ККД досягає 98%).

 • Рівномірний прогрів поверхні

  Рівномірний прогрів поверхні, випромінювання «здорового» тепла.

 • продовжує працювати

  У разі часткового пошкодження полотна, воно продовжує працювати (якщо немає розривів на шині в місці приєднання до контактного проводу).

 • заміна/ремонт

  Більш зручна заміна / ремонт в порівнянні з традиційними кабельними полами.

Ціна інфрачервоної теплої підлоги буде залежати переважно від потужних показників, структури (кількість шарів), використовуваних матеріалів і іменитості виробника. В цьому випадку не варто економити на якості, а краще довіритися нашим фахівцям, які підберуть оптимальне рішення для економічного і комфортного обігріву приміщення за допомогою ІЧ-плівки.

П’ять причин замовити інфрачервоні плівкові підлоги у нас

Наша компанія офіційно поставляє інфрачервона тепла підлога в Києві, будучи дилером провідних світових виробників. Ми пропонуємо своїм замовникам такі переваги:

 1. вибір ІК-плівок

  Великий вибір ІЧ-плівок різної потужності.

 2. купити інфрачервону плівку

  Можливість купити інфрачервону плівку по самій вигідній ціні без «накруток» посередників.

 3. сертифікація

  Вся продукція пройшла обов’язкову сертифікацію і відповідає всім стандартам якості України і ЄС.

 4. відвантаження продукції

  Великі товарні запаси дозволяють нам проводити відвантаження продукції в день замовлення.

 5. Професійний підбір

  Професійний підбір всіх комплектуючих для монтажу ІЧ-підлог «під ключ».

Щоб купити плівкову теплу підлогу, залишайте заявки на сайті або телефонуйте безпосередньо нашим консультантам.

Відповіді на типові питання

Чи можна інфрачервону теплу підлогу укладати під плитку?
ІЧ-плівка має низьку адгезію і порівняно чутливий склад, через що не рекомендується здійснювати її монтаж «мокрим» методом. Однак для окремого типу приміщень безпечна установка можлива. Обговорити деталі цієї роботи ви можете індивідуально з нашим фахівцем.
Скільки електроенергії споживає інфрачервона тепла підлога?
Залежить від значень тепловтрат в приміщенні, потужності кабелів і часу інтенсивної роботи системи (основне або допоміжне опалення). На швидкість і якість обігріву може впливати підлогове покриття і окремі комплектуючі системи. Ви можете запитати у нас індивідуальний розрахунок.
Чи можна ставити холодильник на інфрачервону теплу підлогу?
Класти інфрачервону теплу підлогу під холодильником не рекомендується. Але в окремих випадках оцінити ризики можна в індивідуальному порядку. Нова побутова техніка має хороший захист від перегріву. А що стосується самої інфрачервоної підлоги, то вона набагато менш захищена. Але плюс ІЧ-плівки в тому, що вона продовжить роботу навіть якщо локально перегріється один її елемент.