Сезон тепла - створи затишок
і комфорт в своєму будинку
Тепла підлога - одна із самих економічних систем.
Вибрати теплу підлогу
Виробники теплих підлог
Devi
Arnold Rak
Eco Heating
Extherm
Fenix
Gray Hot
Hemstedt
Hi Heat
In Term ECO
In Term
Korea Heating
Nexans
Profi Therm Eko
Profi Therm
Shtoller
Veria
Woks
AHL
Evro-Termo
ELEKTRA
EASYTHERM
Ensto
Grand Meyer
RAYCHEM
Ratey
Thermoland
Наш Комфорт
Теплолюкс
ЭКСОН
Розрахунок вартості
Дізнайтеся вартість теплої підлоги за допомогою онлайн-калькулятора
розрахувати

Тепла підлога

Система тепла підлога - це один з найкращих варіантів облаштування основного або резервного обігріву в квартирах, приватних будинках або на об'єктах комерційної нерухомості. Правильно підібрані комплектуючі та коректний розрахунок потужності нагрівальних елементів дозволяють швидко обігріти кімнату і заощадити споживання електроенергії. Ми пропонуємо купити теплу підлогу в Києві від перевірених іноземних і українських виробників за вигідними цінами.

Як працюють електричні теплі підлоги і їх основні різновиди

Сама ідея підлог з підігрівом прийшла до нас зі Скандинавії, де за допомогою нагрівальних кабелів почали монтувати системи опалення з 20-х років минулого століття. Принцип роботи системи електропідігріву підлоги дуже простий - при подачі електрики на резистивний кабель, починає виділятися теплова енергія, яка проходить через підлогове покриття і нагріває повітря в кімнаті.

На відміну від традиційного низькотемпературного водяного опалення, а також підлогових нагрівальних приладів (тепловентилятори, масляні радіатори, конвектори) в разі установки електричного пола тепле повітря буде підніматися з самого низу (а не від точки, що знаходиться на відстані 40-80 см від підлоги). Це не тільки дозволяє рівномірно прогріти весь об'єм повітря, але і виключає протяг, що особливо актуально для дітей, які люблять грати на підлозі.

Технології кабельного обігріву постійно вдосконалюються, виробники використовують нові матеріали, зменшують енергоспоживання і винаходять нові рішення для ефективної роботи системи опалення.

Велика конкуренція в цьому сегменті ринку і широкий асортимент продукції дозволяють споживачам замовити теплу підлогу для будь-яких житлових і комерційних приміщень за доступною ціною.

Робота теплої підлоги

На ринку України підлога з підігрівом зустрічається в трьох основних варіаціях:

 • Кабель для монтажу в стяжку
 • Секції для укладання в клей для кахлю.
 • ІК-плівка.

Кожен варіант має свої особливості і переваги, які варто розглянути детально.

Нагрівальний кабель - доступна ціна і висока надійність

Електричний підігрів підлоги на базі резистивного кабелю - це один з найбільш простих і поширених варіантів облаштування основної або резервної системи опалення. Залежно від модифікації, дроти можуть мати одну або дві жили.

Перший варіант відрізняється доступною ціною, але через досить великого електромагнітного випромінювання його не рекомендують укладати в житлових кімнатах. Якщо потрібно купити теплу підлогу недорого для облаштування обігріву у ванній, коридорі або кухні - то одножильний провід стане кращим рішенням.

Електричний підігрів підлоги

Кабель на дві жили має екран ЕМІ, тому він вважається найбільш ефективним рішенням для житлових приміщень. Крім того, при укладанні такого дроту не потрібно розраховувати додаткову довжину на повернення до точки підключення (як з одинарним проводом).

Монтаж кабелю відбувається шляхом його укладання витками з певним кроком на чорнову підлогу, після чого він заливається цементним стягуванням при облаштуванні додаткової теплоізоляції така система обігріву буде максимально ефективною і універсальною для будь-якого типу підлогового покриття.

Готові мати - простота монтажу і оптимальне поєднання між ціною і ефективністю

Електричні мати являють собою все той же резистивний дріт, який заздалегідь покладений з потрібним кроком на скловолокнисту сітку або іншу гнучку поверхню. Процес монтажу такої системи обігріву зводиться до розстеляння рулону з кабелем на підлозі, після чого сітка з проводом покривається шаром клейкої суміші, поверх якої укладається керамічна плитка. Ключових переваг у матів два - мінімальний підйом висоти статі (особливо, якщо мова йде про мати на базі тонкого кабелю) і простота монтажу (не потрібно розраховувати довжину проводу і крок укладання).

ІК-плівка - нові технології для здорового обігріву

Електричний обігрів підлоги на базі ІК-плівки з'явився відносно недавно. Принцип роботи такої системи полягає у виділенні теплової енергії інфрачервоного спектра за аналогією з теплом сонячних променів. Сама конструкція являє собою тонку двошарову плівку, всередині якої знаходяться графітові (карбонові) нагрівачі, що формують візуально темний сітчастий малюнок. Контактні майданчики виконані з тонкого шару міді. Головна перевага плівки - мінімальна товщина і «сухий» монтаж (без клею і розчину, відразу під паркет або ламінат).

Який би варіант облаштування системи обігріву підлог не був вибраний, для зменшення оплати за електрику необхідно придбати терморегулятор. Це пристрій дозволить автоматизувати процес підтримки потрібної температури і дозволить знизити споживання енергії в середньому на 40-50% (в окремих випадках - до 70%).

електричний підігрів підлоги на базі ІК-плівки

Що впливає на ціну підлог з підігрівом

Вартість теплої підлоги буде залежати від декількох факторів:

 • Тип нагрівального елементу (плівка, кабель, мат).
 • Потужності характеристики.
 • Загальна опалювальна площа.
 • Призначення (основний або резервний тип обігріву).
 • Наявність додаткового обладнання та його різновид (термостати механічні або програмовані, інтеграція в систему «розумний будинок», підключення погодозалежної автоматики).

Також на вартість буде впливати відпускна ціна від заводу-виготовлювача і наявність додаткових націнок від посередників. Ми працюємо з усіма виробниками напряму і закуповуємо товар великими партіями, що дозволяє нашим клієнтам купити електричну теплу підлогу за ціною «з перших рук» (від офіційного дилера).

Чому варто купити теплу підлогу у нас

Наша компанія займається офіційними «білими» поставками продукції провідних вітчизняних і зарубіжних виробників електричних теплих підлог. Ми пропонуємо всім своїм новим і постійним клієнтам скористатися такими перевагами:

 • Можливість купити теплу підлогу оптом і в роздріб по дилерській ціні.
 • Широкий асортимент продукції від відомих виробників.
 • Гарантія 100% достовірності та якості товару.
 • Велика складська програма, відвантаження в день замовлення.
 • Замовлення буде доставлене в будь-яке місто України.

Щоб купити теплу підлогу в Україні від сертифікованого дилера за найкращою ціною, залиште на сайті онлайн заявку або зателефонуйте менеджерам нашої компанії.

Показати більше