Тепла підлога In-Term

In-Term продукція

Тепла підлога IN-TERM випускається в Чехії, а сама торгова марка належить концерну FENIX, який є одним з лідерів у виробництві кабельно-провідникових систем обігріву в Східній Європі. Продукція компанії постачається в Україну з 2000-х років і за цей час заслужила свою популярність завдяки вигідною ціною, надійності і широкому асортименту рішень для будь-яких житлових приміщень. У нас можна купити нагрівальні мати IN-TERM або резистивні кабелі з швидкою доставкою по Києву і всій Україні.

In-Term мат

Серед основних особливостей продукції Интерм варто виділити наступні:

  • При виготовленні систем обігріву (провід в стяжку, теплий мат) використовуються тільки двожильні кабелі з екраном ЕМІ.
  • Герметична конструкція забезпечує можливість монтажу систем обігріву в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості (ванна кімната, сауна).
  • Полімерна ізоляція струмопровідних жил запобігає внутрішній перегрів
in-term mat

>на сайті роздрібні ціни

Тепла підлога Интерм – доступні і високоефективні системи обігріву для будь-яких приміщень
При виготовленні систем обігріву на базі резистивних кабелів, чеський виробник приділяє підвищену увагу надійності, довговічності і безпеки своєї продукції. При цьому ціна на теплу підлогу IN-TERM залишається нижчою, ніж у аналогів інших європейських виробників при однаковому рівні якості. Для українського ринку компанія випускає тонкі теплі мати і резистивний кабель для укладання в бетонну стяжку.

Переваги замовлення теплих підлог IN-TERM у нас

In-Term мат

Клієнти нашої компанії отримують ряд переваг:

  • Можливість купити теплий мат IN-TERM або кабель в стяжку за вигідною ціною без додаткових накруток посередників.
  • Великий вибір продукції чеського виробника Интерм на складі в Києві.
  • Гарантія від виробника і офіційне сервісне обслуговування по всій території України.
  • Подарунки, бонуси і знижки всім покупцям.
in-term cabel

Щоб тепла підлога Интерм працював максимально ефективно і економив електроенергію, ми рекомендуємо купувати фірмові терморегулятори. Таке рішення забезпечить автоматичний контроль нагріву повітря в приміщенні, точну підтримку користувальницьких температурних налаштувань і зниження споживання електрики до 70%.

Наша компанія – офіційний представник теплих підлог IN-TERM в Києві, що дозволяє нам гарантувати своїм клієнтам найвигідніші ціни і 100% оригінальність продукції.

Щоб недорого купити оптом і в роздріб теплий мат або електричний нагрівальний кабель в стяжку IN-TERM в Києві, звертайтеся до консультантів нашої компанії або оформляйте онлайн заявку через меню сайту.