Виробники теплих підлог

Devi
Arnold Rak
Eco Heating
Extherm
Fenix
Gray Hot
Hemstedt
Hi Heat
In Term ECO
In Term
Korea Heating
Nexans
Profi Therm Eko
Profi Therm
Shtoller
Veria
Woks
AHL
Evro-Termo
ELEKTRA
EASYTHERM
Ensto
Grand Meyer
RAYCHEM
Ratey
Thermoland
Наш Комфорт
Теплолюкс
ЭКСОН
Thermal Spring
WAZZELL

Тепла підлога Devi

Тепла підлога Devi – продукт датської компанії, утвореної ще в 1942 році. Спочатку під цим брендом випускалися нагрівальні елементи тільки для промислових цілей, але пізніше компанія розширила свою діяльність.

В Україні теплу підлогу Devi купити можна з 1994 року, бренд швидко став одним з найпопулярніших у своєму сегменті. Споживачі відзначають широкий асортимент пропозиції і високу якість продукції. А в 2011 році Незалежний Дослідницький Центр «ТЕСТ» зазначив продукцію від бренду Devi почесним знаком якості «Відмінно».

На теплу підлогу Devi ціни досить лояльні і бренд забезпечує повну гарантію на системи електричної підлоги. Вся продукція від Devi проходить суворий багатоступеневий контроль якості. Ще на етапі виробництва кожен сантиметр нагрівальних кабелів і матів скрупульозно перевіряється на точну відповідність необхідним фізичним параметрам.

Тепла підлога Extherm

Тепла підлога Extherm – це інноваційний продукт, що випускається відомим підприємством A. Rak Waermetechnik GmbH. Воно було засновано в Німеччині ще в 1991 році, а сьогодні широкий спектр продукції бренду представлений в 35 державах світу.

В нашій компанії теплу підлогу Extherm купити можна офіційно і з повною двадцятирічною гарантією від виробника. В асортименті представлені і нагрівальні мати, і нагрівальні кабелі різних потужностей. На всіх стадіях виробництва дана продукція проходить дуже серйозний контроль якості.

Перевага продукції від A. Rak Waermetechnik GmbH ще й в тому, що на заводах компанії здійснюється виробництво повного циклу. Такий підхід виключає брак заводського характеру і зводить до мінімуму ризик поломки з вини виробника. На теплу підлогу Extherm ціни привабливі і тому, що вони дуже вигідно співвідносяться з зразковою якістю продукції.

Тепла підлога Fenix

Тепла підлога Fenix – це система обігріву європейської якості і його рівень підтверджується сертифікатами ISO 9001.2000. Заводи бренду розташовані на територіях Чехії та Великобританії, а продукція експортується відразу в кілька країн світу. Цікаво, що досить великий обсяг продукції бренду реалізується саме на території України.

Ми пропонуємо теплу підлогу Fenix купити з офіційною гарантією та сервісом. На сайті представлений значний спектр продукції, що дозволяє зробити оптимальний вибір за всіма технічними складовими. Чеський холдинг Fenix Group використовує ексклюзивну технологію виробництва резистивних жил, що забезпечує довговічність і безпеку служби кабелю.

На електричні теплі підлоги Fenix спостерігається заслужений попит і бренд часто радує споживачів інноваціями. Так, наприклад, однією з них стали алюмінієві мати, які тепер широко використовуються в житлових будинках.

Тепла підлога Nexans

Тепла підлога Nexans випускається французькою компанією, яка бере свій початок в місті Ліоні. Українське представництво бренду з’явилося тільки в 2006 році в Києві, але продукція швидко зайняла солідне місце серед ряду своїх нішевих конкурентів. Компанія Nexans акцентує увагу на інновації і має 5 своїх науково-дослідних центрів.

Якщо ви вирішите теплу підлогу Nexans купити в Києві, то можете не сумніватися в довговічності і надійності служби системи. Компанія використовує для гріючих кабелів унікальне безмуфтове з’єднання, а захисний екран для виробів складається з прошитої по всій довжині алюмінієвої трубки.

Подивитися ціни на теплу підлогу Nexans можна на нашому сайті, ми детально вказали технічні характеристики для кожної позиції. Крім того, до нас завжди можна звернутися для отримання особистої консультації по продукції та особливостям її експлуатації в приміщеннях різного формату.

Тепла підлога Woks

Тепла підлога Woks – це гордість вітчизняного виробництва, вся продукція даного бренду демонструє високий рівень якості і довговічність. На ринку кабельних систем компанія не новачок, цей бренд заснований на базі вже широко відомого підприємства «Одескабель».

Приймаючи рішення купити в Києві теплу підлогу Woks, ви отримуєте комплект інноваційної та ретельно пропрацьованої системи. Перед тим, як вийти на ринок під новим брендом, «Одескабель» добре вивчила помилки і недоліки своїх прямих конкурентів. Більш того, кожна партія, що випускаються систем і комплектуючих проходить суворий контроль якості.

Не складе труднощів підібрати електричні теплі підлоги Woks для кімнат з будь-яким плануванням і особливостями. Компанія подбала про те, щоб представити повний асортимент і широкий простір для вибору. Ціни і характеристики для кожної з позицій ми опублікували на нашому сайті.

Тепла підлога Hemstedt

Тепла підлога Hemstedt – продукт одного з провідних виробників галузі і його повсюдна популярність більш ніж обгрунтована. Бренд представили в 1974 році в Німеччині, а його засновниками є подружжя Хемштедт. Вже через 4 роки після запуску підприємства, для його виробничих потужностей потрібно негайне розширення для задоволення рівня попиту.

Сьогодні теплу підлогу Hemstedt купити може кожен, дефіциту в системах або окремих комплектуючих від даного бренду немає. Вся продукція компанії виробляється в суворій відповідності стандартам якості DIN EN ISO 9001. На ринку Німеччини цей сертифікат багато говорить про статус виробника.

Не можна не відзначити, що на теплу підлогу Hemstedt ціни дуже лояльні. А їх установка не викликає складнощів і не вимагає специфічного підходу. За потужністю і іншим важливим технічним характеристикам підібрати оптимальний варіант електричної підлоги можна для будь-якого типу кімнат.

Тепла підлога Evro-Termo

Тепла підлога Evro-Termo – продукт від українського бренду, який швидко займає хороші позиції на ринку систем для електричного обігріву. Виробництво систем і комплектуючих налагоджено на потужностях підприємства з великою історією «Одескабель». Продукція пройшла суворе тестування якості та має європейські сертифікати.

Теплу підлогу Evro-Termo купити в Києві з повною заводською гарантією можна в нашій компанії. За необхідними технічними характеристиками підібрати систему можна для укладання в квартирі або приватному будинку. Вся продукція з представленого асортименту пройшла перевірку на електробезпеку, з її монтажем і подальшою інтенсивною експлуатацією не виникне проблем.

Якщо ви розглядаєте електричні теплі підлоги Evro-Termo як основне джерело опалення, то вас неодмінно порадує їх економічність. Більш того, кожен виріб забезпечено високоякісним захистом від перегріву.

замовити теплу підлогу від найкращих виробників