Тепла підлога Thermoland

Thermoland продукція

Тепла підлога Thermoland проводиться в республіці Білорусь компанією «ЛІТОПЛАСТ», єдиним в країні підприємством, яке виготовляє гріють гнучкі кабелі, які відповідають європейським стандартам якості. Підлоги Thermoland були неодноразово відзначені престижними закордонними преміями в галузі розвитку систем електрообігріву, а також пройшли сертифікацію в німецькому центрі VDE (найсуворіші стандарти якості та безпеки для кабельно-провідникової продукції). Вигідна ціна на теплу підлогу Thermoland, надійність і довговічність, роблять його одним з кращих рішень для облаштування систем обігріву в житлових приміщеннях.

Ключові особливості теплих підлог Thermoland

Thermoland нагрівальна секція

Електричні підлоги білоруської компанії представлені на ринку України наступними різновидами:

  • Гріючі кабелі серий IQ, LTO, LTB.
  • Теплі мати серій IQ, LTM, LTL.
Thermoland мат

на сайті роздрібні ціни

Нагрівальний кабель Thermoland може бути одножильним (серія LTO) і двожильним (серії IQ, LTB). Призначення дроти – облаштування основного або резервного обігріву шляхом укладання кабелю в цементну стяжку. Для житлових кімнат рекомендується використовувати провід з двома жилами і захисним екраном, а для технічних приміщень можна встановлювати одножильний кабель.

Thermoland мат

на сайті роздрібні ціни

Нагрівальні мати Thermoland виготовляються на основі кабелів, тому за аналогією з попередньою категорією можуть мати одну або дві струмопровідних жили. Мати – ідеальне рішення для приміщень, де не планується заливка стяжки, так як укладання відбувається в клей для плитки безпосередньо перед монтажем підлогового покриття. Мати випускаються у вигляді полотен з склосітки шириною 0.5 метра, на яких з потрібним кроком закріплений резистивний кабель.

Thermoland кабель

на сайті роздрібні ціни

Щоб електрична тепла підлога Thermoland працювала з максимальною ефективністю і не витрачала даремно електроенергію, рекомендується встановлювати терморегулятор. Це компактний пристрій, який буде автоматично контролювати температурні параметри, включаючи і відключаючи нагрівачі, що дозволяє знизити витрату електрики до 70%.

Thermoland нагрівальна секція

на сайті роздрібні ціни

Щоб купити теплу підлогу Thermoland в Києві оптом і в роздріб за кращими цінами, телефонуйте консультантам нашої компанії або оформляйте замовлення через меню сайту.

Thermoland кабель

на сайті роздрібні ціни