Тепла підлога HEAT PLUS

HEAT PLUS продукція

Тепла підлога HEAT PLUS – один з лідерів у своїй товарній ніші. Вся продукція виготовляється в Південній Кореї на заводах компанії Seggy Century і проходить багатоступінчастий контроль на кожній стадії виробництва. Плівкові підлоги Хіт Плюс пройшли сертифікацію на ринок ЄС, а також відповідають профільним стандартам Японії, що говорить про їх високий рівень якості та технологічності. Вигідна ціна на теплу підлогу Heat Plus і широкий асортиментний ряд дозволяють швидко облаштувати систему обігріву в квартирі, приватному будинку і навіть в офісному приміщенні.

Тепла підлога Хіт Плюс – інноваційні південнокорейські технології для максимального комфорту вашого житла

Плівкові підлоги HEAT PLUS стануть відмінним рішенням для людей, які хочуть зробити своє житло максимально комфортним та технологічним. При включенні харчування відбувається нагрів в ІК-діапазоні, а природа тепла подібна сонячним променям, що благотворно впливає на організм людини. Повна відсутність ЕМІ роблять систему обігріву максимально здоровою і безпечною, що дозволяє укладати плівку в дитячій кімнаті або спальні.

Інфрачервона тепла підлога HEAT PLUS представлений на нашому ринку двома серіями:

  • Standart.
  • Premium.

ІК-плівки з першого модельного ряду оптимально поєднують в собі високий рівень якості, доступну ціну і великий вибір пропозицій по типорозміру і потужності. Ці підлоги володіють високим ККД (92%), а також можливістю підрізування плівкового покриття кратно 20 см по ширині полотна. Серед модельного ряду зустрічається два унікальні рішення – плівка DC-12V і Camper SPP-305.

Перший варіант розроблений спеціально для обладнання системи обігріву в салонах легкових і вантажних автомобілів, а також для прогріву дизпалива в баках. Харчування системою здійснюється від бортової мережі 12 або 48В. Плівка серії Camper має саморегулюванням потужності нагріву в залежності від температури повітря, що дозволяє більш точно підтримувати призначені для користувача настройки і додатково економити електроенергію.

Тепла підлога Хіт Плюс із серії Premium відрізняється наявністю суцільного карбонового шару, який забезпечує рівномірний прогрів по всій площі, що підвищує ефективність системи опалення. В якості підстави використовується неткане полотно, завдяки якому плівка може бути покладена під будь-яке підлогове покриття, включаючи керамічну плитку.

На відміну від кабельних систем і теплих матів, інфрачервона плівка HEAT PLUS вигідно виділяється швидкістю нагріву підлоги (в середньому від 3 до 10 хвилин), більш низьким енергоспоживанням і простотою монтажу (без стяжки і клеять сумішей).

Щоб інфрачервоний плівковий підлогу HEAT PLUS став максимально економічним, ми рекомендуємо придбати фірмові терморегулятори. Установка термостата дозволить автоматизувати процес нагрівання повітря в кімнаті, а також знизити витрату електроенергії до 70%.

Чому варто купити теплу підлогу HEAT PLUS у нас

Серед ключових переваг звернення в нашу компанію варто відзначити наступні:

  • У нашому каталозі представлений великий вибір ІК-плівок HEAT PLUS для приміщень з будь-якою площею і плануванням.
  • Ми є офіційними постачальниками південнокорейських плівкових підлог, тому можемо гарантувати не тільки вигідні ціни, а й 100% автентичність продукції.
  • Ми відвантажуємо товар в день замовлення.
  • Наші фахівці швидко підберуть відповідну комплектацію системи електрообігріву для конкретного приміщення.

Щоб купити теплу підлогу HEAT PLUS в Києві на кращих умовах, оформляйте онлайн замовлення або телефонуйте нашим консультантам.