Тепла підлога EASYTHERM

EASYTHERM продукція

Електрична тепла підлога EASYTHERM виготовляється в Латвії на виробничих потужностях компанії Rak & Co. Вся продукція відповідає європейським стандартам якості, що говорить про її надійності і безпеки. Невисока ціна на теплу підлогу EASYTHERM робить його одним з найбільш затребуваних рішень в нашій країні для облаштування недорогих, але енергоефективних систем основного або резервного опалення.

Модельний ряд електричних теплих підлог EASYTHERM

EasyTherm кабель

На ринку України електричні підлоги Ізотерм представлені в двох варіаціях:

  • Гріючий провід Easycable серії EC.
  • Теплий мат Easymat серії EM.
EasyTherm мат

на сайті роздрібні ціни

Нагрівальний кабель EASYTHERM має дві жили і екран ЕМІ, що дозволяє виробляти облаштування систем опалення в житлових приміщеннях (спальні, дитячі кімнати). Тефлонова ізоляція жили забезпечує ефективний захист дротів від перегріву. Невелика товщина кабелю (всього 3 мм) практично не впливає на підйом висоти рівня підлоги.

EasyTherm кабель

на сайті роздрібні ціни

Нагрівальні мати EASYTHERM виконані на базі двожильного тонкого дроту, який попередньо покладений на гнучку полімерну сітку з певним кроком. Теплі мати продаються готовими секціями, розрахованими на приміщення з конкретною площею. Монтаж системи обігріву виробляється в шар клею для підлогової плитки.

Виробник рекомендує встановлювати терморегулятори, які дозволять автоматизувати процес роботи нагрівальних елементів і забезпечить точну підтримку заданих користувачем температурних параметрів. Використовуючи термостати серії EASYPRO (цифрове управління, режим програмування) можна задати системі опалення індивідуальний графік роботи в залежності від часу доби і дня тижня, що знизить витрату електрики до 70%.

Щоб оптом і в роздріб купити теплу підлогу EASYTHERM в Києві за вигідними цінами, телефонуйте консультантам нашої компанії або оформляйте замовлення онлайн через меню сайту.