Тепла підлога Hemstedt

hemstedt продукция

Тепла підлога Hemstedt поєднує в собі справжню якість «made in Germany» з функціональністю, практичністю і доступною вартістю. Продукція німецького виробника електричне поле традиційно входить до трійки лідерів в своїй товарній групі в країнах ЄС і Україні. У нас ви можете купити теплу підлогу з Німеччини за найкращою ціною з можливістю швидкої доставки в будь-який населений пункт країни.

Хемштед – інноваційні технології та безкомпромісну якість німецьких теплих підлог

hemstedt кабель

Більше 40 років тепла підлога Хемштед вважається одним з кращих рішень для облаштування систем основного і резервного обігріву квартир, приватних будинків і комерційних приміщень. Ключова особливість продукції компанії – наявність безмуфтового з’єднання, що дозволило виключити заводський брак і істотно продовжити експлуатаційний ресурс нагрівальних елементів. Згідно зі статистикою, більше 90% несправностей електрополе припадають на втрату контакту між «холодної» і резистивної житлової в місці їх з’єднання.

hemstedt мат

на сайті роздрібні ціни

Більшість виробників використовують так звану муфту, всередині якої обидва дроти спаяні і зафіксовані за допомогою обжимного кріплення. В основі власної запатентованої технології HEM-SYSTEM лежить інший метод кріплення – сверхточная лазерне зварювання, яка не вимагає використання муфти.

Серед інших ключових переваг і особливостей електричної теплої підлоги Hemstedt варто відзначити наступні:

  • 100% герметичність конструкції забезпечує захист від впливу вологи, що дозволяє робити укладання системи підігріву підлоги у ванній, санвузлі і навіть в сауні.
  • Багатошарова полімерна ізоляція струмопровідних жил забезпечує захист від перегріву.
  • Зовнішня оплетка стійка до впливу хімічно активних речовин.
hemstedt кабель

на сайті роздрібні ціни

Система підігріву підлоги Hemstedt представлена в Україні готовими рішеннями (теплі мати) і гріють кабелями з різними технічними характеристиками. Перший варіант призначений для укладання під плитку в шар клею, а другий – для монтажу в стяжку під будь-яке підлогове покриття.

hemstedt кабель

на сайті роздрібні ціни

Щоб система обігріву працювала максимально ефективно і економно, рекомендується встановлювати терморегулятори. Навіть базова модель з механічним управлінням дозволить автоматизувати процес нагрівання повітря в приміщенні і знизити споживання електрики до 40%.

hemstedt кабель

на сайті роздрібні ціни

Якщо мова йде про сучасні моделі з програмованими режимами, то їх установка дозволить індивідуально налаштувати німецький тепла підлога Хемштед на певний розклад роботи в залежності від часу доби або дня тижня, що особливо актуально, коли в денний час в квартирі або в будинку нікого немає. Програмовані термостати дозволяють знизити споживання електроенергії до 70%, що робить систему підігріву максимально ефективної та економічної.

hemstedt кабель

на сайті роздрібні ціни

П’ять причин купити німецький тепла підлога Хемштед у нас

Наші переваги:

  • Повний модельний ряд кабелів, матів і супутніх товарів Hemstedt в онлайн каталозі.
  • Вся продукція сертифікована і офіційно завозиться в Україну.
  • Завдяки прямих закупівель товарів з заводу ми гарантуємо кращі ціни на теплу підлогу Hemstedt.
  • Відвантаження з власного складу в день замовлення.
  • Доставка по Києву і в усі регіони країни.
hemstedt кабель

на сайті роздрібні ціни

Щоб недорого купити теплу підлогу Hemstedt оптом і в роздріб, залишайте заявки через сайт або зателефонуйте нашим консультантам, які допоможуть оформити замовлення в телефонному режимі.

hemstedt кабель