Електрична тепла підлога під плитку

Електрична тепла підлога під плитку – один з найпопулярніших видів опалення житлових та супутніх побутових приміщень. Для установки системи обігріву під керамограніт, кахель або натуральний камінь використовуються резистивні кабелі, а також мати на скловолокнистому полотні. Наша компанія пропонує купити теплу підлогу під плитку від перевірених виробників з можливістю доставлення в усі регіони України.

Електропідігрів підлоги під плитку: основні варіанти і їх особливості

Тепла електро підлога під плитку укладається двома основними способами:

 • У цементно-бетонну стяжку.
 • У клейову суміш.

Для монтажу в стяжку використовується звичайний резистивний кабель, який укладається витками з певним кроком на підготовлену основу, а потім заливається розчином. Після застигання стяжки проводиться монтаж підлогового покриття. Такий спосіб вимагає виконання капітальних робіт, що не завжди актуально, особливо при косметичному ремонті. Також установка стяжки істотно піднімає висоту рівня підлоги, що небажано при облаштуванні систем обігріву в багатоквартирних будинках радянської будівлі («чешки», «хрущовки»).

Другий спосіб установки електричне поле під плитку вважається більш практичним і популярним завдяки простоті і швидкості укладання, а також відсутності капітальних робіт. У шар плиткового клею можна укладати тонкий кабель і нагрівальні секції (мати).

Монтаж нагрівальних елементів в шар клею виконується наступним чином:

 • Підготовка підстави (прибирання будівельного сміття).
 • Визначення місця для термодатчика (враховуючи невелику товщину плиткового клею необхідно зробити штробу в підставі, куди буде встановлений тепловий датчик в Гофротрубка).
 • Монтаж нагрівальних елементів. У випадку з кабелем, його необхідно покласти витками і закріпити за допомогою металевих монтажних стрічок. При укладанні матів досить їх просто розстелити на підлозі (у багатьох виробників склосітка має клейовий шар для швидкої фіксації).
 • Виконання підготовчих електромонтажних робіт.
 • Укладання плитки в клей.

Після висихання плиткового клею (1-2 дні) теплими підлогами можна користуватися.

Переваги укладання електричного поля під плитку в клейову суміш

Електропідігрів підлоги під плитку шляхом укладання кабелю або матів в клей має масу переваг в порівнянні з облаштуванням бетонної стяжки:

 • Мінімальний підйом висоти рівня підлоги (на товщину шару плиткового клею).
 • Можливість користуватися системою обігріву вже через 1-2 діб (не потрібно чекати майже місяць, поки застигне бетонна стяжка).
 • Простий і зручний спосіб монтажу (укладання нагрівача проводиться одночасно з настилом підлогового покриття).
 • Менше тимчасових і фінансових витрат в разі ремонту теплої підлоги (дістатися до кабелю під плиткою набагато простіше і швидше, ніж демонтувати стяжку товщиною 3-5 см).
 • Оптимальний варіант для косметичного ремонту (заміна підлогового покриття на плитку без виконання капітальних робіт).

У плитковий клей укладають тонкі резистивні кабелі і вже готові нагрівальні секції (мати). Кабель теплої підлоги під плитку необхідно заздалегідь закріпити на чорновому підставу з розрахованим кроком, тоді як мати укладати набагато простіше – досить розстелити їх на підлозі. З іншого боку, у резистивного кабелю є одна незаперечна перевага перед матами, яке полягає в можливості рівномірного розташування по всій площі приміщення з нестандартним плануванням, а також зміні сумарної потужності обігріву шляхом зменшення або збільшення кроку укладання в допустимих межах.

Зателефонуйте нашими фахівцями, які допоможуть індивідуально підібрати теплу підлогу під плитку в ванну або в будь-яку іншу кімнату з урахуванням планування приміщення, площі та інших особливостей.

Чому варто купити теплу підлогу під плитку саме у нас

Наші переваги:

 • Великий асортиментний ряд електричне поле від відомих брендів.
 • Вигідна ціна теплої підлоги під плитку шляхом постачання від виробника, минаючи посередників.
 • Фірмова гарантія і сервісна підтримка.
 • Велика складська програма (всі позиції з каталогу завжди в наявності).
 • Швидке доставлення замовлення в усі населені пункти країни.

Щоб вигідно купити електричну теплу підлогу під плитку в Києві або замовити його доставлення в будь-яке місто України, оформляйте заявку на сайті або просто зателефонуйте нам.

Відповіді на типові запитання

Скільки коштує покласти теплу підлогу під плитку?
Підсумкова вартість буде залежати від квадратури приміщень, типу теплої підлоги та необхідних комплектуючих. Важливу роль відіграє роль системи: основне або допоміжне опалення. Розрахувати індивідуальну ціну можна, залишивши заявку на виконання замірів.
Яку теплу підлогу під плитку вибрати?
Нагрівальні мати – це готове рішення, яке не потребує додаткової стяжки й точних розрахунків. Плитковий клей можна наносити прямо на мати й поверх класти плитку. Проте часто використовують і нагрівальні кабелі, які краще підходять для приміщень з перешкодами (наприклад, туалет).
Скільки за часом нагрівається тепла підлога під плиткою?
Залежить від товщини стяжки та потужності гріючих кабелів. Час повного нагріву в стандартному приміщенні становить 15-20 хвилин. Важливо розуміти, що при першому підключенні стяжка може прогріватися кілька годин.