Тепла підлога ELEKTRA

ELEKTRA продукция

Тепла підлога ELEKTRA виготовляється в Польщі на виробничих потужностях однойменного концерну, який вважається одним з найбільших виробників систем обігріву на базі кабельно-провідникової продукції в Східній і Центральній Європі. Продукція компанії відрізняється великою асортиментним рядом електрополе різних типів, надійністю і безпекою, а невисока ціна на теплу підлогу ELEKTRA зробила його популярним у багатьох країнах ЄС, в Україні і на території пострадянського простору.

Тепла підлоги ELEKTRA – оптимальне рішення для обігріву житлових приміщень

ELEKTRA мат

Нагрівальні кабелі та інша продукція під брендом ELEKTRA випускаються з 1985 року. За цей час компанія успішно завоювала ринок ЄС, а також відкрила велику кількість представництв в інших країнах, включаючи азіатський ринок, США і Австралії.

ELEKTRA mat

на сайте розничные цены

У нашій країні теплі підлоги торгової марки ELEKTRA представлені в чотирьох основних категоріях:

  • Одножильний і двожильний провід в стяжку (серії МС / МСВ).
  • Ультратонкий кабель в клейовий шар (серії UltraTec і DM).
  • Стандартні теплі мати в плитковий клей (серії MG / MD).
  • Фольгіровані надтонкі мати (серія WoodTec).

Незалежно від своєї товщини і конфігурації, нагрівальний кабель ELEKTRA відрізняється тривалим терміном служби, економічним споживанням і високим ступенем захисту від перегріву, механічних впливів і хімічно активних речовин.

Стандартні нагрівальні мати ELEKTRA виготовляють на основі одно- і двожильних проводів, які укладають на гнучку сітчасту поверхню з конкретним кроком. Монтаж таких полотен відбувається безпосередньо в плитковий клей перед настилом керамограніта, кахлю, натурального каменю або іншого «твердого» підлогового покриття. На окрему увагу заслуговують фольговані надтонкі мати серії WoodTec, які призначені для монтажу під килимові покриття, ламінат або паркетну дошку, при цьому сам процес укладання не вимагає «мокрих» робіт (стяжка, клейова суміш).

Щоб тепла підлога ЕЛЕКТРА споживав менше енергії, але при цьому ефективно обігрівав квартиру або приватний будинок, ми рекомендуємо придбати терморегулятори. Це компактні пристрої, які дозволяють не тільки підтримувати потрібну температуру в кімнаті, але і економити на вартості електрики до 70% щомісяця.

Телефонуйте нашим фахівцям за вказаними телефонами, щоб купити теплу підлогу ELEKTRA в Києві оптом і в роздріб за кращими цінами, або оформляйте онлайн замовлення через сайт.