Тепла підлога Profi-Therm

Profi-Therm продукція

Тепла підлога Profi-Therm випускається на заводах польської компанії Elektra. Продукція відповідає всім вимогам європейських стандартів, відрізняється надійністю і доступною вартістю, що робить її одним з кращих рішень в бюджетному ціновому сегменті. Ми пропонуємо Вам недорого замовити теплі підлоги Профітерм оптом і в роздріб із заводською гарантією від виробника.

Види теплих підлог Profi-Therm і їх основні особливості

Profi-Therm кабель

Тепла підлога Profi-Therm на українському ринку представлений двома варіантами:

  • Кабель двухжильний.
  • Теплий мат.
Profi-Therm mat

на сайті роздрібні ціни

Резистивний кабель з двома струмопровідними жилами відрізняється надійністю конструкції і високими експлуатаційними показниками. Провід укладається «змійкою» на підлозі, фіксується і заливається цементним стягуванням. Змінюючи крок укладання, можна коригувати загальну потужність системи обігріву.

Profi-Therm мат

Герметична конструкція дозволяє використовувати кабель у ванній кімнаті або в інших приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, а міцна ПВХ ізоляція захищає струмопровідні жили від механічних пошкоджень і впливу хімічно активних речовин. Фактично, кабель в стягуванні може працювати кілька десятиліть, не вимагаючи ніякого втручання або обслуговування. Наявність екрану ЕМІ дозволяє робити укладання дроти в будь-яких житлових кімнатах.

Profi-Therm кабель

на сайті роздрібні ціни

Теплі мати – це готові до монтажу секції, виконані на базі резистивного кабелю. Провід в умовах заводу укладається з потрібним кроком і закріплюється на гнучкій сітчастої поверхні. У підсумку кожна секція розрахована на певну площу приміщення. Полотно з проводом розстеляється на підлозі, а потім покривається клеїть розчином, в який відразу укладається плитка для підлоги або керамограніт. Тепла підлога Profitherm на базі нагрівальних матів – це універсальне рішення практично для будь-яких житлових і комерційних приміщень.

Щоб система підігріву була максимально економічною і ефективною, виробник рекомендує встановлювати терморегулятор. Це пристрій, що дозволяє контролювати роботу нагрівальних елементів і автоматично підтримувати користувальницький температурний режим. Дорожчі моделі з цифровим управлінням відрізняються наявністю програмного режиму, який дозволяє індивідуально налаштувати підігрів приміщення в залежності від особистих уподобань споживача з урахуванням часу доби і дня тижня. Це не тільки зручно і практично, але і дозволяє знизити витрату електроенергії до 70%.

Нещодавно польський виробник випустив нову лінійку своєї продукції під брендом Profi-Therm ECO, яка повністю збирається в Україні, що зробило тепла підлога Профі Терм ще більш доступним для жителів нашої країни.

Чому варто замовити теплі підлоги Profi-Therm у нас

Серед переваг співпраці з нами варто виділити наступні:

  • Великий асортимент товарів в онлайн каталозі.
  • Продумана складська програма дозволяє проводити відвантаження товарів в день замовлення.
  • Вигідна ціна на теплу підлогу Profitherm за рахунок прямих поставок товарів з заводу, минаючи посередників.
  • Доставка по Києву і в будь-яке місто України.
  • Безкоштовний професійний розрахунок системи електричного підігріву підлоги і підбір необхідних комплектуючих.

Купити теплу підлогу Profitherm ви можете онлайн через меню сайту або в телефонному режимі, зателефонувавши з нашими фахівцями.