Тепла підлога HI-HEAT

HI-HEAT продукція

Інфрачервона тепла підлога HI-HEAT виготовляється на власних заводах південнокорейської компанії Tehnika з використанням передових технологій і якісних сучасних матеріалів. Ми пропонуємо вигідні ціни на електричні підлоги HI-HEAT і гарантуємо високу якість і справжність продукції.

 • Плівкова тепла підлога HI-HEAT A705

  Плівкова тепла підлога HI-HEAT A705

  Ціна: 640 грн/м2

 • Інфрачервона тепла підлога HI HEAT

  Інфрачервона тепла підлога HI HEAT

  Ціна: 320 грн/м2

Відмінні риси плівкових теплих підлог HI-HEAT

Корейські плівкові підлоги HI-HEAT мають наступні особливості і перевагами:

 • Надточне рівномірне нанесення графітового шару підвищує ефективність роботи системи опалення та запобігає перегріванню плівки.
 • П’ятишарова структура (два зовнішніх посилених шару, посріблена підкладка, карбон і струмопровідна шина з міді) покращує експлуатаційні якості теплих підлог.
 • Зовнішні ПВХ шари з додатковою армировкой надійно захищають провідники від впливу вологи і механічних пошкоджень.
 • Мінімальна товщина полотна (0.4 мм) ніяк не впливає на зміну висоти рівня підлоги, а укладання плівки не вимагає стяжки і інших «мокрих» робіт.
 • Доступна ціна на теплу підлогу HI-HEAT і високий рівень якості дозволили південнокорейським полам зайняти одну з лідируючих позицій у своїй товарній групі.
 • Широкий температурний діапазон (від -40 до +50 градусів) дозволяє використовувати плівковий підлогу практично в будь-яких приміщеннях.


на сайті роздрібні ціни

Щоб теплий плівковий підлогу споживав мінімум енергії, але продовжував якісно обігрівати приміщення, виробник рекомендує встановлювати терморегулятори. Сучасні багатофункціональні моделі з програмуємо режимом дозволяють задати індивідуальний розклад роботи системи обігріву в залежності від дня тижня або часу доби, що забезпечує економію електроенергії до 70%.

Щоб купити теплу підлогу виробника HI-HEAT в Києві оптом і в роздріб з доставкою в будь-який регіон України, залишайте онлайн заявку на сайті або телефонуйте консультантам нашої компанії.