Системи сніготанення

Системи сніготанення на базі резистивних кабелів – один з найбільш ефективних і популярних способів позбутися в зимовий період від криги і снігу на покрівлі житлових будинків або об’єктів комерційної нерухомості. У нас можна замовити все необхідне для системи сніготанення в Києві для установки «під ключ» за найкращими цінами в регіоні.

Nexans logo

Nexans кабель
Nexans кабель
Nexans кабель
Nexans кабель
Nexans кабель
Nexans кабель
Nexans кабель

на сайті роздрібні ціни
devi logo

in-term cabel
in-term cabel
in-term cabel
in-term cabel
in-term cabel

на сайті роздрібні ціни
hemstedt logo

hemstedt кабель
hemstedt кабель
hemstedt кабель

на сайті роздрібні ціни
Profi-Therm Eco логотип бренда

Profi-Therm Eco кабель
Profi-Therm Eco кабель

на сайті роздрібні ціни
Profi-Therm логотип бренда

Profi-Therm кабель

на сайті роздрібні ціни
Extherm логотип бренда

extherm кабель
extherm кабель
extherm кабель

на сайті роздрібні ціни
woks логотип бренда

woks кабель
woks кабель
woks кабель
woks кабель
woks кабель

на сайті роздрібні ціни
Fenix логотип бренда

Fenix кабель

на сайті роздрібні ціни

Системи антиобмерзання: принцип роботи, особливості та сфери застосування

Для боротьби з льодом і снігом використовуються нагрівальні кабелі (по аналогії з теплими підлогами), які рівномірно розподіляються по поверхні. При підключенні електрики провід починає грітися, розтоплюючи лід і сніг.

Щоб автоматизувати процес роботи, необхідно встановити термостат, який буде контролювати нагрів дроту в залежності від заданої температури. Найкраще використовувати електронний блок управління і систему датчиків води і температури або комплект погодозалежної автоматики. У цьому випадку модуль буде обробляти дані і самостійно приймати рішення про включення / відключення подачі напруги на кабель. Це дозволить уникнути включення обігріву покрівлі «в холосту», коли на ній немає снігу або льоду, а також запобіжить помилкові спрацьовування системи, коли взимку термодатчик прогрівається від прямих сонячних променів.

Монтаж системи сніготанення на даху проводиться за аналогією з укладанням електричного кабелю для теплої підлоги. Провід розташовується в місцях найбільш ймовірного скупчення криги і снігу, укладається «змійкою» з певним кроком і фіксується на покрівлі. Одна з особливостей таких кабелів полягає в особливо міцної зовнішньої оплетке, яка стійка до будь-яких атмосферних впливів (УФ-промені, коливання температур, опади), а також до механічних пошкоджень і впливів хімічно активних компонентів.

Використання систем антизледеніння на дахах будівель має такі переваги:

  • Захист даху від навантаження, викликаної великим скупченням снігових мас.
  • Запобігання замерзання водостоків.
  • Захист покрівлі від руйнування. Вода проникає в мікропори і тріщини покрівельних матеріалів, і при замерзанні починає розширюватися, деформуючи структуру покриття.
  • Немає потреби залучати комунальні служби або самостійно очищати дах від снігу і льоду.
  • Зниження ризику травматизму через падіння снігових мас або бурульок з даху.

Крім монтажу на дахах будівель, антикригові системи встановлюють на сходинках, під тротуарною плиткою, на місцях паркування і навіть під асфальтовим покриттям на транспортних магістралях. Обігрів ступенів дозволяє позбутися від криги, що запобігає можливому травматизм, а підігрів дорожнього полотна або тротуарів істотно знижує ймовірність виникнення ДТП.

Ціна системи сніготанення буде залежати від потужності дроти, його довжини, а також від вартості встановленого додаткового обладнання (модуль управління, наявність погодозалежної автоматики, кількість внесених датчиків).

Чому у нас можна вигідно замовити систему антиобледеніння

Продаж кабельних електричних систем для боротьби з льодом і снігом – один з напрямків роботи нашої компанії. Ми пропонуємо своїм постійним та новим клієнтам наступні переваги:

  • Великий вибір комплектуючих та готових рішень від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників.
  • Кращі ціни на весь асортиментний ряд.
  • Гарантія якості від виробника.
  • Відвантаження продукції в день підтвердження замовлення.
  • Доставка по всій території України.

Щоб вигідно купити систему сніготанення, телефонуйте нашим консультантами або оформляйте замовлення через сайт.