Електрична тепла підлога – одна з найбільш поширених систем обігріву житлових кімнат і інших приміщень. Свою популярність підлоги з підігрівом заслужили завдяки простоті установки, високої ефективності роботи, тривалого терміну служби та доступною вартістю в порівнянні з іншими видами обігріву. У каталозі нашого інтернет-магазину представлений великий асортимент теплих підлог від перевірених виробників за найкращими цінами.

Види електричних теплих підлог і їх особливості

На українському ринку представлений великий вибір систем підігріву підлоги, які відрізняються між собою принципом роботи, типом монтажу, зовнішнім виглядом, технічними характеристиками та іншими особливостями.

Електричні теплі підлоги можна розділити на три основні групи:

Нагрівальний кабель

Електричний підігрів підлоги на базі резистивного кабелю – найбільш простий і універсальний варіант. Залежно від технічних характеристик проводу і конструктивних особливостей, він може укладатися в цементну стяжку або в шар клейкої суміші. У першому випадку підлогове покриття може бути будь-яким, а другий спосіб монтажу ідеально підходить для кахлю, керамограніту або плитки для підлоги з натурального каменю.

Нагрівальні мати

Теплий мат – це той же резистивний кабель, але заздалегідь закріплений на скловолоконній основі з потрібним кроком. Укладання матів відбувається переважно в шар плиткового клею під тверді покриття для підлоги. Серед переваг такої системи підігріву підлоги варто відзначити простоту монтажу (не потрібно розраховувати довжину і крок дроту, не потрібно додатково кріпити кабель до чорнової основи).

Принцип роботи кабельних підлог заснований на виникненні тепла при подачі напруги на струмопровідну резистивну жилу. Кабель нагрівається, поступово поширюючи тепло навколо себе, нагріву бетонну стяжку або плитковий клей, а потім і підлогове покриття. Незалежно від конфігурації (мат або окремий провід), кабель для нагріву підлог може мати одну або дві жили. Перший варіант відрізняється низькою вартістю і підходить для облаштування систем обігріву в побутових приміщеннях (коридор, ванна, кухня). Для житлових кімнат варто використовувати провід з двома жилами через те, що він має спеціальний екран, який блокує ЕМВ.

Інфрачервона плівка

Тепла електро підлога на базі ІЧ-плівок – досить нове рішення на ринку нашої країни й всього пострадянського простору. Конструктивно система обігріву складається з тонкої двошарової полімерної плівки, всередині якої розташовані карбонові (графітові) нагрівачі. Струмопровідні елементи з’єднуються мідною шиною і підключаються до звичайної мережі. При подачі електрики плівка починає виробляти інфрачервоне випромінювання, тепло від якого має тугіше природу, що і сонячні промені.

У порівнянні з кабельними полами, які нагрівають повітря, ІЧ-випромінювання діють направлено на предмети. Серед переваг такої системи варто відзначити високу енергоефективність і мінімальний підйом висоти рівня підлоги (менше ніж 1 мм). Плівка встановлюється без облаштування стяжки та використання будівельних сумішей методом «сухого» монтажу. ІЧ-поли стануть ідеальним рішенням для «м’яких» підлогових покриттів (лінолеум, ковролін), а також для паркету та ламінатної дошки.

Ціна електричної теплої підлоги буде залежати від типу і потужності нагрівального елементу, популярності бренду і вартості супутнього обладнання (терморегулятори, датчики, монтажні пристосування).

П’ять причин купити електричну теплу підлогу у нас

Наші переваги:

  • Великий вибір продукції від відомих вітчизняних та зарубіжних компаній.
  • Кращі ціни на всю продукцію внаслідок прямого постачання.
  • Офіційна гарантія і сервісна підтримка.
  • Швидке доставлення по Україні.
  • Кваліфікована безплатна допомога в підборі відповідних компонентів для облаштування підігріву підлоги з урахуванням всіх особливостей конкретного приміщення.

Щоб купити електричну теплу підлогу, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте фахівцям нашої компанії за вказаними телефонами.