Тепла підлога Evro-Termo

Evro-Termo продукція

Тепла підлога Evro-Termo – новий український бренд, який став популярним і затребуваним на нашому ринку завдяки збалансованому поєднанню якості та вартості. У нашому каталозі представлено весь асортиментний ряд електричних підлог Євро Термо за вигідною ціною з доставкою по всій Україні.

Теплі підлоги Evro-Termo – європейська якість за українськими цінами

Evro-Termo кабель

Під торговою маркою Evro-Termo налагоджений випуск трьох різновидів теплих електричних підлог:

  • Кабелі в стяжку.
  • Теплі мати.
  • Терморегулятори.
Evro-Termo mat

на сайті роздрібні ціни

Нагрівальний кабель Євро Термо виготовляється на підприємстві «Одескабель» – одного з небагатьох вітчизняних заводів, оснащеного сучасним обладнанням для виробництва кабельно-провідникової продукції європейського рівня. Всі кабелі мають дві жили і екран ЕМІ, що робить їх безпечними для укладання в квартирах і житлових будинках. Зовнішня полімерна ізоляція стійка до впливу лужного середовища (цемент), що гарантує проводу тривалий термін експлуатації при монтажі в бетонну стяжку.

Нагрівальні мати Євро Термо виробляються в Польщі, на одному із заводів-сателітів (партнерів виробника). Продукція пройшла всі необхідні тести і отримала сертифікати якості ЄС. Мати виготовляються на базі двожильного кабелю, який закріплений на гнучкій поверхні (скловолоконна сітка) з певним кроком. Укладання секцій відбувається перед монтажем плитки для підлоги, безпосередньо в шар клею.

Evro-Termo кабель

на сайті роздрібні ціни

Щоб тепла підлога Євро Термо витрачав мінімум електрики без шкоди для комфорту, виробник рекомендує встановлювати фірмові терморегулятори, які забезпечать точний контроль за заданою температурою. Залежно від функціональності термостата, систему обігріву можна налаштувати на індивідуальний режим роботи по днях тижня і часу доби (терморегулятори програмованого типу), що дозволить заощадити на рахунках за електрику до 70%.

Чому варто замовити теплі підлоги Євро Термо у нас

Ми пропонуємо всім клієнтам нашої компанії наступні переваги:

  • Повний асортиментний ряд продукції Evro-Termo в нашому онлайн-каталозі.
  • Краща ціна на теплу підлогу Євро Термо за рахунок прямих поставок.
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
  • Можливість придбати в одному онлайн-магазині все для установки системи обігріву приміщень «під ключ».
  • Відвантаження товару в день замовлення і доставка в будь-яке місто України.

Щоб купити теплу підлогу Євро Термо в Києві оптом і в роздріб за кращими цінами, оформляйте онлайн замовлення через сайт або телефонуйте нашим консультантам