Нагрівальний кабель

Нагрівальний кабель – це основний елемент систем електропідігріву підлог, застосовуваний в житлових будинках, квартирах або на об’єктах комерційної нерухомості. В онлайн каталозі на нашому сайті представлений великий вибір резистивних нагрівальних кабелів від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. У нас можна купити кабель для теплої підлоги за найкращою ціною з доставкою по всій Україні.

Nexans logo

купити нагрівальний кабель Nexans київ

на сайті роздрібні ціни
Extherm логотип бренда

купити нагрівальний кабель extherm київ

на сайті роздрібні ціни
Eco Heating логотип бренда

купити нагрівальний кабель Eco Heating київ

на сайті роздрібні ціни
devi logo

купити нагрівальний кабель in-term київ

на сайті роздрібні ціниhemstedt логотип бренда

купити нагрівальний кабель hemstedt київ

на сайті роздрібні ціниFenix логотип бренда

купити нагрівальний кабель Fenix Київ

на сайті роздрібні ціниIn-Term логотип бренда

купити нагрівальний кабель in-term київ

на сайті роздрібні ціниwoks логотип бренда

купити нагрівальний кабель woks Київ
нагрівальний кабель woks Київ

на сайті роздрібні ціниProfi-Therm логотип бренда

нагрівальний кабель Profi-Therm Київ

на сайті роздрібні ціниProfi-Therm Eco логотип бренда

нагрівальний кабель Profi-Therm Eco Київ

на сайті роздрібні ціниhemstedt логотип бренда

купити нагрівальний кабель hemstedt київ

на сайті роздрібні ціниFenix логотип бренда

купити нагрівальний кабель Fenix київ

на сайті роздрібні ціниRaychem логотип бренда

купити нагрівальний кабель Raychem київ

на сайті роздрібні ціниratey логотип бренда

купити нагрівальний кабель Ratey київ

на сайті роздрібні ціниArnold Rak логотип бренда

купити нагрівальний кабель Arnold Rak київ
купити нагрівальний кабель Arnold Rak київ

на сайті роздрібні ціниveria логотип бренда

купити нагрівальний кабель veria київ

на сайті роздрібні ціниteplolux логотип бренда

купити нагрівальний кабель teplolux київ

на сайті роздрібні ціниEvro-Termo логотип бренда

купити нагрівальний кабель Evro-Termo київ

на сайті роздрібні ціниEASYTHERM логотип бренда

купити нагрівальний кабель EasyTherm київ

на сайті роздрібні ціни

Різновиди нагрівальних кабелів і їх особливості

Сама технологія використання кабелю, що гріє в якості основи для системи опалення житлових і комерційних приміщень прийшла до нас з країн Скандинавії. Її популярність зростає з кожним роком, і сьогодні такий спосіб обігріву використовується в багатьох країнах світу, а кабельні теплі підлоги випускають сотні виробників.

Принцип роботи електричних теплих підлог дуже простий. Під покриттям підлоги встановлюється резистивний дріт, на який подається напруга. Виділяється тепло починає поступово прогрівати підлогу, а потім і повітря в кімнаті. Ключова перевага такої системи полягає не тільки в баскому коні й рівномірному підігріві поверхні, але і в тому, що тепло буде виходити з самого низу, виключаючи утворення «холодних» зон і протягів. Крім того, варто відзначити безпеку конструкції для користувача, а також високу надійність (немає прямого контакту людини з нагрівальним елементом).

Кабель для теплої підлоги, який використовується в побутових системах обігріву, може бути двох видів:

  • З одного житлової.
  • З двома жилами.

Одножильний кабель для теплої підлоги вважається найбільш простим рішенням при облаштуванні системи електрообігріву. Конструктивно провід складається з струмопровідної жили, ізоляції та зовнішньої обплетення. Відповідно до європейських стандартів, використання проводів з однієї житлової для обігріву житлових приміщень не рекомендується через велику кількість електромагнітного випромінювання. Деякі виробники встановлюють спеціальні екрани, які ефективно гасять ЕМІ. Але, все ж, оптимальне застосування дроти з однієї житлової – обігрів санвузла, кухні, ванній, передпокої, а також будь-яких технічних приміщень.

Двожильний кабель для теплої підлоги – це найбільш популярний і затребуваний варіант для створення комфортних кліматичних умов в приватних будинках, квартирах і котеджах. Провід такого типу мають мінімальний фон ЕМІ (не вище, ніж у кімнатної розетки), що дозволяє їх укладати в спальнях і дитячих кімнатах.

Монтаж цих видів теплих підлог також відрізняється. У випадку з одножильним кабелем необхідно чітко прорахувати довжину, щоб її вистачило на так званий «зворотний хід». Це пов’язано з тим, що провід з однієї житлової повинен підключатися до мережі обома кінцями, тому укладання такої конструкції вимагає певних навичок.

У випадку з двожильним проводом такої проблеми немає, так як у нього «холодний» і резистивний кінці з’єднуються між собою, а для підключення до терморегулятора потрібно тільки один контакт. Фактично, такий провід укладається тільки в одному напрямку без повернення до початкової точки.

Незалежно від своїх характеристик і конструктивних особливостей, електричний кабель для теплої підлоги монтується в бетонну стяжку. Для цього він попередньо укладається «змійкою» з певним кроком (залежить від потужності дроти) і закріплюється на чорновій підлозі, а потім заливається бетонною сумішшю. Виняток становлять тонкі кабелі (2.5-3 мм), які можуть укладатися в шар плиткового клею безпосередньо під підлогове покриття.

Чому у нас можна вигідно купити нагрівальний кабель

Наші переваги:

  • Великий вибір продукції від перевірених виробників.
  • Можливість замовити в одному місці всі комплектуючі для електричних теплих підлог «під ключ».
  • Офіційна гарантія на всю продукцію.
  • Вигідні ціни, знижки та акції.

Щоб купити нагрівальний кабель в Києві, оформляйте замовлення через наш сайт або телефонуйте консультантам нашої компанії.

Відповіді на типові запитання

Скільки коштує нагрівальний кабель?
Залежить від бренду і технічних характеристик виробу. В першу чергу важливо визначити необхідну потужність і довжину кабелів для теплої підлоги. Зібрати необхідні дані і допомогти з вибором вам допоможе наш фахівець.

Чи можна обрізати нагрівальний кабель?
Кабелі випускаються з певною довжиною і заданої потужністю. Якщо ви відріже частину кабелю, то збільшите опір нагрівальних жил, що може привести до виникнення аварійної ситуації.

Який нагрівальний кабель вибрати?
Ми зібрали продукцію різних класів і категорій від перевірених брендів. Технічні характеристики представлених виробів можуть відрізнятися через технології виробництва та інших чинників. Наші фахівці розбираються в нюансах вибору всіх комплектуючих і завжди будуть раді надати допомогу.