Нагрівальний кабель

Нагрівальний кабель – це основний елемент систем електропідігріву підлог, застосовуваний в житлових будинках, квартирах або на об’єктах комерційної нерухомості. В онлайн каталозі на нашому сайті представлений великий вибір резистивних нагрівальних кабелів від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. У нас можна купити кабель для теплої підлоги за найкращою ціною з доставкою по всій Україні.

Отримати консультацію

Різновиди нагрівальних кабелів і їх особливості
Сама технологія використання кабелю, що гріє в якості основи для системи опалення житлових і комерційних приміщень прийшла до нас з країн Скандинавії. Її популярність зростає з кожним роком, і сьогодні такий спосіб обігріву використовується в багатьох країнах світу, а кабельні теплі підлоги випускають сотні виробників.

Принцип роботи електричних теплих підлог дуже простий. Під покриттям підлоги встановлюється резистивний дріт, на який подається напруга. Виділяється тепло починає поступово прогрівати підлогу, а потім і повітря в кімнаті. Ключова перевага такої системи полягає не тільки в баскому коні й рівномірному підігріві поверхні, але і в тому, що тепло буде виходити з самого низу, виключаючи утворення «холодних» зон і протягів. Крім того, варто відзначити безпеку конструкції для користувача, а також високу надійність (немає прямого контакту людини з нагрівальним елементом).

Кабель для теплої підлоги, який використовується в побутових системах обігріву, може бути двох видів:
З одного житлової Одножильний кабель для теплої підлоги вважається найбільш простим рішенням при облаштуванні системи електрообігріву. Конструктивно провід складається з струмопровідної жили, ізоляції та зовнішньої обплетення. Відповідно до європейських стандартів, використання проводів з однієї житлової для обігріву житлових приміщень не рекомендується через велику кількість електромагнітного випромінювання. Деякі виробники встановлюють спеціальні екрани, які ефективно гасять ЕМІ. Але, все ж, оптимальне застосування дроти з однієї житлової – обігрів санвузла, кухні, ванній, передпокої, а також будь-яких технічних приміщень.
З двома жилами Двожильний кабель для теплої підлоги – це найбільш популярний і затребуваний варіант для створення комфортних кліматичних умов в приватних будинках, квартирах і котеджах. Провід такого типу мають мінімальний фон ЕМІ (не вище, ніж у кімнатної розетки), що дозволяє їх укладати в спальнях і дитячих кімнатах.
Монтаж цих видів теплих підлог також відрізняється. У випадку з одножильним кабелем необхідно чітко прорахувати довжину, щоб її вистачило на так званий «зворотний хід». Це пов’язано з тим, що провід з однієї житлової повинен підключатися до мережі обома кінцями, тому укладання такої конструкції вимагає певних навичок.

У випадку з двожильним проводом такої проблеми немає, так як у нього «холодний» і резистивний кінці з’єднуються між собою, а для підключення до терморегулятора потрібно тільки один контакт. Фактично, такий провід укладається тільки в одному напрямку без повернення до початкової точки.

Незалежно від своїх характеристик і конструктивних особливостей, електричний кабель для теплої підлоги монтується в бетонну стяжку. Для цього він попередньо укладається «змійкою» з певним кроком (залежить від потужності дроти) і закріплюється на чорновій підлозі, а потім заливається бетонною сумішшю. Виняток становлять тонкі кабелі (2.5-3 мм), які можуть укладатися в шар плиткового клею безпосередньо під підлогове покриття.

Чому у нас можна вигідно купити нагрівальний кабель

Наші переваги:
Великий вибір продукції від перевірених виробників.

Можливість замовити в одному місці всі комплектуючі для електричних теплих підлог «під ключ».

Офіційна гарантія на всю продукцію.

Вигідні ціни, знижки та акції.
Щоб купити нагрівальний кабель в Києві, оформляйте замовлення через наш сайт або телефонуйте консультантам нашої компанії.

Відповіді на типові запитання

Скільки коштує нагрівальний кабель?
Залежить від бренду і технічних характеристик виробу. В першу чергу важливо визначити необхідну потужність і довжину кабелів для теплої підлоги. Зібрати необхідні дані і допомогти з вибором вам допоможе наш фахівець.

Чи можна обрізати нагрівальний кабель?
Кабелі випускаються з певною довжиною і заданої потужністю. Якщо ви відріже частину кабелю, то збільшите опір нагрівальних жил, що може привести до виникнення аварійної ситуації.

Який нагрівальний кабель вибрати?
Ми зібрали продукцію різних класів і категорій від перевірених брендів. Технічні характеристики представлених виробів можуть відрізнятися через технології виробництва та інших чинників. Наші фахівці розбираються в нюансах вибору всіх комплектуючих і завжди будуть раді надати допомогу.