Тепла підлога Теплолюкс

teplolux продукція

Тепла підлога Теплолюкс проводиться з 1994 року і вважається найбільш упізнаваним російським брендом серед систем кабельного електропідігріву. Продукція компанії відповідає європейським стандартам якості і безпеки, а широкий асортиментний ряд робить її конкурентоспроможною і популярною на ринку України. У нашому інтернет-магазині можна недорого купити тепла підлога Теплолюкс оптом і в роздріб із заводською гарантією.

Огляд моделей теплої підлоги Теплолюкс

teplolux мат

Під брендом Теплолюкс для українського ринку випускаються такі різновиди теплих електричних підлог:

  • Кабель Tropix ТЛБЭ.
  • Теплий мат Tropix MHH.
  • Надтонкий мат з алюмінієвої основою Alumia.
teplolux mat

на сайті роздрібні ціни

Кабельні системи виготовлені на основі двожильного дроти з екраном з алюмолавсановой стрічки для ефективного захисту від ЕМВ. Кабель використовується для монтажу в цементно-бетонну стяжку, що робить його універсальним рішенням практично для будь-якого підлогового покриття.

teplolux кабель

Мати серії Tropix виконані на базі однойменного двожильного кабелю, який попередньо покладений і зафіксований на стекловолоконной сітці. Теплі мати стануть відмінним рішенням для приміщень, де немає можливості облаштовувати стяжку або критична висота рівня підлоги (товщина мату не більше 4 мм, монтаж в плитковий клей).

teplolux кабель

на сайті роздрібні ціни

Мати серії Alumia використовуються для укладання під ламінат, паркет або лінолеум. Їх відмінна риса – мінімальна товщина і «сухий» монтаж (не потрібно робити стяжку або використовувати будівельні клеючі суміші. Конструкція електричне поле складається з ультратонкого кабелю, закріпленого всередині полотна з алюмінієвої фольги, яка грає роль відбивача теплових хвиль.

teplolux кабель

на сайті роздрібні ціни

Серед особливостей електричних теплих підлог Теплолюкс варто виділити малогабаритну сполучну муфту, яка забезпечує надійний контакт струмопровідних жил і відрізняється підвищеною стійкістю до зовнішніх впливів. Висока точність з’єднання і механічна міцність обумовлені методом формування муфти – затока компаунда під тиском.

teplolux mat

на сайті роздрібні ціни

Щоб система обігріву працювала з максимальною ефективністю, і при цьому економила електроенергію, ми рекомендуємо купувати якісні терморегулятори. Установка термостата дозволить автоматизувати процес підтримки заданих температурних параметрів, а також знизити споживання електрики системою від 40 до 70%.

Чому у нас можна вигідно замовити тепла підлога Теплолюкс

Наши преимущества:

  • Пряма співпраця з виробником гарантує нашим покупцям найнижчу ціну на тепла підлога Теплолюкс в регіоні.
  • Велика складська програма дозволяє нам виконувати відвантаження замовлень в день підтвердження заявки.
  • У нас представлена тільки сертифікована продукція, призначена для ринку України.
  • Доставка продукції здійснюється в будь-який регіон країни.

Щоб купити тепла підлога Теплолюкс в Києві, скористайтеся онлайн формою на сайті або телефонуйте консультантам нашої компанії.