Тепла підлога Nexans

Nexans продукція

Електрична тепла підлога Nexans по праву займає одну з лідируючих позицій в світі серед систем кабельно-провідникового обігріву житлових будинків і квартир. Продукція норвезької компанії придбала популярність завдяки бездоганній якості збірки, надійності і довговічності. У нас можна недорого купити теплі підлога Nexans в Україні з гарантією 100% достовірності продукції і офіційної сервісною підтримкою від виробника.

Чому система підігріву підлоги Nexans вважається однією з кращих в світі

Nexans кабель

Компанія Nexans вперше в світі запатентувала в 1989 році унікальну технологію з’єднання резистивной і «холодної» жили без використання обжимной муфти. Згідно з даними сервісних центрів, більше 90% пошкоджень електрополе доводиться на відсутність контакту в місці їх з’єднання (муфта). Технологія SPLICE увазі надточну зварювання провідників, які утворюють монолітну конструкцію, що не потребує пайку і обтискний фурнітурі. Такий спосіб збирання дозволив виключити ймовірність заводський брак, що зробило кабельну продукцію норвезької компанії практично вічної в порівнянні з аналогами інших європейських компаній (робочий ресурс не менше 50 років).

Nexans мат

на сайті роздрібні ціни

Крім безмуфтового з’єднання, системи підігріву підлоги Nexans мають масу переваг і особливостей, які роблять їх найбільш затребуваними в багатьох країнах світу:

  • Будь нагрівальний кабель Nexans оснащений спеціальним екраном, який нейтралізує ЕМІ, що дозволяє робити укладання електричне поле в будь-яких житлових приміщеннях, включаючи дитячу кімнату і спальню.
  • Хмарно алюмінієва трубка захищає нагрівальні жили від механічних впливів, включаючи пошкодження на злам і вигин.
  • Повністю герметична конструкція дозволяє робити укладання проводів в приміщеннях з будь-яким рівнем вологості.
  • Зовнішня оплетка володіє підвищеною стійкістю до хімічно активних компонентів і механічних пошкоджень.
Nexans кабель

на сайті роздрібні ціни

Тепла підлога Nexans під плитку – найбільш універсальне рішення, яке може бути виконане як на базі електричного мату, так і в якості кабелю.

Nexans кабель

на сайті роздрібні ціни

Щоб вивести роботу системи обігріву на автоматичний рівень і при цьому знизити витрату електрики, ми пропонуємо додатково придбати фірмові терморегулятори. Ці пристрої будуть підтримувати задані призначені для користувача настройки температури, а також дозволять заощадити на оплаті рахунку за електрику від 40 до 70%.

Nexans кабель

на сайті роздрібні ціни

Чому варто купити теплу підлогу Нексанс у нас

Наші переваги для всіх нових та постійних замовників:

  • Краща ціна на теплу підлогу Nexans в Києві за рахунок прямих закупівель товарів, минаючи послуги посередників.
  • Повний асортиментний ряд сертифікованих систем нагріву Nexans.
  • Швидке відвантаження товару (зазвичай в день замовлення).
  • Можливість покупки продукції Nexans оптом і в роздріб на вигідних умовах.
Nexans кабель

на сайті роздрібні ціни

Щоб вигідно купити теплу підлогу Нексанс за цінами офіційного дилера, оформляйте онлайн замовлення через сайт або телефонуйте нашим консультантам в телефонному режимі.

Nexans кабель

на сайті роздрібні ціни

Nexans кабель

на сайті роздрібні ціни

Nexans кабель

на сайті роздрібні ціни

Nexans кабель

на сайті роздрібні ціни