Системи захисту від протікання води

Системи захисту від протікання води широко застосовуються в квартирах, приватних будинках і на інших об’єктах житлової та комерційної нерухомості. Простота монтажу, універсальність, безвідмовна робота і доступна вартість зробили ці пристрої дуже популярними і затребуваними на вітчизняному ринку. У нас можна недорого купити захист від протікання із заводською гарантією якості і доставкою в будь-який регіон України.

Принцип роботи системи захисту від протікання води і її основні різновиди

Незалежно від типу і конфігурації, будь-яка система захисту від потопу складається з трьох основних модулів:

 1. Блок управління (комутатор).
 2. Датчики виявлення протікання
 3. Крани з електроприводом.

З установкою пристрою легко впорається будь-який сантехнік. Для початку необхідно урізати крани з електроприводом в систему подачі холодної і гарячої води в квартиру або приватний будинок. Рекомендується встановлювати крани максимально близько до основних вентилів, які перекривають водопровідні магістралі. Після цього монтується блок управління, до якого підключаються контакти від кранів з електроприводом і датчики захисту від протікання. Самі датчики розташовуються в місцях, де існує підвищена ймовірність виникнення потопу – під умивальником і ванною, під пральною або посудомийною машиною.

Захист від протікання працює наступним чином – при попаданні води на контакти датчика, модуль управління отримує сигнал і автоматично задіє електропривод кранів, перекриваючи воду. Середній час спрацьовування системи становить 10-30 секунд після попадання води на контакти датчика.

Установка системи «антипотоп» має масу незаперечних переваг:

 • Швидке виявлення протікання.
 • Практично миттєве перекриття подачі води в квартиру або будинок.
 • Захист власної квартири і майна сусідів знизу від потопу.
 • Доступна вартість.

Система може встановлюватися на стадії ремонту або вже після його завершення, що робить її універсальним рішенням для будь-якого житла.

У нашому онлайн каталозі представлені дві найпопулярніші і відомі системи:

 • Нептун.
 • Аквасторож.

Обидва варіанти на практиці довели свою надійність, безпеку, простоту і зручність в експлуатації, а також високу ефективність. Виробники пропонують, як готові рішення для квартир і приватних будинків, так і можливість зібрати систему поелементно, з урахуванням особливостей водопровідної мережі на конкретному об’єкті (розводка магістралей, кількість точок входу і водозабору).

Обидва виробники випускають широкий асортиментний ряд пристроїв, починаючи від недорогих моделей, закінчуючи прогресивними новинками преміум класу з бездротовими сенсорами протікання, можливістю інтеграції в систему «Розумний будинок» з дистанційним контролем зі свого смартфона.

П’ять причин купити систему захисту від протікання води у нас

Ми пропонуємо всім постійним та новим клієнтам скористатися наступними перевагами:

 1. Великий асортимент систем відключення води при протіканні від перевірених виробників.
 2. Повний офіційний модельний ряд продукції, готові рішення і продаж окремих компонентів системи.
 3. Кращі ціни за рахунок прямих поставок систем «антипотоп» від виробника, минаючи посередників.
 4. Заводська гарантія, сервісна підтримка по всій території України.
 5. Професійний підбір обладнання для будь-якого житлового та комерційного об’єкта нерухомості.

Щоб вигідно купити систему захисту від протікання води, телефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами або оформляйте замовлення онлайн через меню сайту.