Тепла підлога AHT

AHT продукция

Тепла підлога AHT виготовляється за інноваційними технологіями однойменної швейцарською компанією. Її продукція відрізняється високим рівнем безпеки і надійності, і оптимальним співвідношенням між ціною і ефективністю. У нас можна замовити електричний теплу підлогу АНТ з доставкою в будь-який регіон України з офіційною гарантією якості.

AHT мат

Тепла підлога АНТ – інноваційні технології обігріву

Штаб-квартира компанії Advanced Heating Technology базується в Швейцарії, а її продукція експортується більш ніж в 50 країн світу, включно з Україною. На нашому ринку системи обігріву AHT представлені широким асортиментом готових нагрівальних секцій (теплі мати) різної потужності під різну площу укладання.

AHT mat

на сайте розничные цены

Нагрівальний кабель AHT, на базі якого виготовляються мати, – справжня гордість компанії. На відміну від традиційних проводів, у нього замість мідної жили використовується аморфна металева стрічка, яка має товщину всього 25 мкм. Сталевий провідник вплавлен сітку з фибергласса, що дозволяє зберігати форму і структуру теплого мату.

Нагрівальні мати AHT мають наступні переваги:

  • При їх укладанні не потрібна стяжка.
  • Можливість монтажу під будь-яке підлогове покриття – від кахлю і натурального каменю до килимів та паркету.
  • До 40% економії електроенергії в порівнянні з конкурентами, завдяки низькотемпературного режиму роботи (нагрівання не вище +35 градусів).
  • Відсутній ризик перегріву при захаращені меблями.
  • Можливість використання в якості основного джерела тепла.
  • Рівномірний прогрів по всій площі і вихід на задану температуру за 25 хвилин.

Доступна ціна на теплий мат AHT робить його одним з кращих рішень для обігріву будь-яких житлових приміщень. У цій продукції компанії є сертифікат, що підтверджує можливість установки електричне поле в медичних установах, дитячих садах і школах.

Щоб купити теплу підлогу AHT оптом і в роздріб у офіційного дилера, оформляйте замовлення онлайн або телефонуйте нашим фахівцям.