Тепла підлога Grayhot

Grayhot продукція

Тепла підлога Grayhot – українська торгова марка, під якою випускається кабельно-провідникова продукція з 2016 року на виробничих потужностях заводу «Одескабель». Застосування передових технологій і використання якісних матеріалів дозволило вітчизняним інженерам створити електричне поле, які практично нічим не поступаються іменитим європейським аналогам, але їх вартість залишається доступною для більшості українців.

Особливості та ключові переваги теплої підлоги Grayhot

Grayhot мат

Виробник випускає електричні підлоги Grayhot в двох варіантах виконання:

  • Кабель.
  • Секційні мати.
Grayhot mat

на сайті роздрібні ціни

Нагрівальний кабель Grayhot має дві жили і оснащений якісним екраном, який блокує ЕМІ, що дозволяє створювати системи обігріву в будь-яких житлових приміщеннях. Ключова особливість кабелю полягає в овальному перетині провідника, що істотно полегшує процес укладання і забезпечує більш рівномірне прогрівання по всій площі (в порівнянні з проводом круглого перетину). Герметичність конструкції відповідає стандарту IPX7, що дозволяє виробляти монтаж електричне поле в приміщеннях з будь-яким рівнем вологості, включаючи сауну, ванну або СПА-салони.

Нагрівальні мати Grayhot виготовляються на базі двожильного дроту, який кріпиться на стеклотканной поверхню із заздалегідь визначеним кроком. Теплі мати продаються секційно для конкретної площі, і вони повністю готові до монтажу. Установка відбувається в клейовий розчин безпосередньо перед укладанням плитки для підлоги.

Grayhot кабель

на сайті роздрібні ціни

Доступна ціна на теплу підлогу Grayhot і його високі експлуатаційні якості дозволили продукції компанії стати одним з лідерів у своїй товарній групі на вітчизняному ринку.

Для збільшення ефективності роботи системи підігріву підлоги, рекомендується використовувати сучасні терморегулятори. Це дозволить не тільки задати індивідуальний режим роботи нагрівальних елементів за бажанням користувача, але і в підсумку заощадити до 70% електроенергії.

Щоб купити теплу підлогу Grayhot оптом і в роздріб за кращими цінами в Києві з доставкою в будь-який регіон України, оформляйте замовлення через сайт або телефонуйте консультантам нашої компанії.