Цифрові терморегулятори

Showing all 8 results

Цифрові терморегулятори – високоточні пристрої, призначені для автоматичного контролю температури повітря в приміщеннях з встановленими системами електрообігріву. У нашому каталозі представлено широкий асортимент електронних термостатів від кращих українських та зарубіжних виробників. Ми пропонуємо купити цифровий терморегулятор найнижчу можливу ціну і з офіційною заводською гарантією.

Цифровий терморегулятор: особливості конструкції і ключові переваги

Цифровий терморегулятор для теплої підлоги за своїми розмірами нагадує розетку. Більшість моделей встановлюються в стіну на висоті близько метра в тих кімнатах, де укладені електричні теплі підлоги. Підключення до мережі пристрою аналогічно підключенню звичайного клавішного вимикача. Також існують моделі, які монтуються в електрошафа на DIN-шину.

Практично всі електронні термостати оснащені дисплеєм (графічним або цифровим), на якому відображається поточний стан системи обігріву, задана температура, час та інші параметри. Кнопкове управління дозволяє швидко налаштувати систему обігріву на потрібний режим.

У порівнянні з базовими механічними моделями, цифровий терморегулятор температури теплої підлоги має масу особливостей і переваг:

  • Швидке реагування на зміну температури в приміщенні.
  • Зручне регулювання параметрів завдяки кнопковому або сенсорного управління (в залежності від модифікації).
  • Висока точність зняття показань (похибка становить 0.1⁰С).
  • Простий і наочний візуальний контроль завдяки дисплею.

Також існують моделі, які можуть контролювати відразу два незалежних опалювальних контура. Базові електронні термостати отримують інформацію від датчика, вбудованого в підлогу, а більш функціональні моделі оснащені додатковим сенсором на корпусі, який аналізує температуру повітря в приміщенні в зоні розташування пристрою. Ціна цифрових терморегуляторів залежить від типу дисплея, функціональності і гранично допустимого навантаження на канал.

П’ять причин замовити цифровий терморегулятор у нас

Наші переваги:

  • Тільки сертифікована продукція, призначена для ринку України.
  • Офіційна гарантія якості від фірми-виробника.
  • Доступна вартість термостатів за рахунок прямих поставок продукції без послуг посередників.
  • Великий асортиментний ряд терморегуляторів цифрового типу.
  • Відправка товару в день замовлення.

Щоб купити терморегулятор цифровий в Києві за найкращою ціною, здзвонитеся з нашими менеджерами або оформляйте онлайн замовлення через сайт.