Тепла підлога Ratey

ratey продукція

Тепла підлога Ratey проводиться вже більше 10 років в Україні на кращому європейському обладнанні. Продукція компанії пройшла обов’язкову сертифікацію для реалізації на вітчизняному ринку, а також відповідає європейським стандартам якості. Низька ціна на теплу підлогу Ratey обумовлена відсутністю додаткових чинників, що впливають на вартість продукції (митні збори, транспортування з країн ЄС), що дозволяє облаштувати надійну і ефективну систему обігріву житлових приміщень з мінімальними витратами.

Огляд модельного ряду теплих підлог Ratey

Ratey кабель

Тепла підлога Ратей представлений трьома основними серіями гріючих кабелів:

  • RD-1.
  • RD-2.
  • TIS.
Ratey кабель

на сайті роздрібні ціни

Кабелі з перших двох серій по своїй структурі абсолютно ідентичні, з тією лише різницею, що RD-1 має одну нагрівальну жилу, а RD-2 – дві. Якісна внутрішня ізоляція захищає жили від перегріву, а наявність екрану ЕМІ блокує випромінювання, дозволяючи робити монтаж проводу в житлових кімнатах. Нагрівальний кабель Ratey серії TIS – це оригінальний двожильний провід з плоским перетином. Завдяки своїй нестандартній формі кабель легше укладати на чорнову підлогу, навіть якщо поверхня буде мати деякі дефекти.

Ratey кабель

на сайті роздрібні ціни

Нагрівальні мати Ratey на даний момент не випускаються, але компанія розглядає доцільність налагодити виробництво цього типу продукції.

Для підвищення ефективності роботи системи обігріву і зниження споживання електроенергії, ми рекомендуємо використовувати терморегулятори. Установка термостата дозволить заощадити на рахунках за спожиту електрику від 40 до 70% (в залежності від типу терморегулятора, його функціональних особливостей і індивідуальних переваг користувача).

Щоб недорого купити теплу підлогу Ratey оптом і в роздріб, звертайтеся до наших менеджерів або оформляйте онлайн замовлення через зручне меню сайту.