Програмовані терморегулятори

Showing 1–12 of 25 results

Програмовані терморегулятори – це багатофункціональні цифрові пристрої, призначені для автоматизації роботи систем електропідігріву підлог. В онлайн каталозі на нашому сайті представлений великий модельний ряд термостатів з програмованими режимами від кращих світових виробників. Ми пропонуємо купити терморегулятор програмований за вигідними цінами з швидкою доставкою замовлення по Києву і всій території України.

Особливості програмованих терморегуляторів

Програмовані терморегулятори для теплої підлоги зовні практично не відрізняються від більш простих цифрових термостатів. Вони так само мають компактні розміри, кнопкове або сенсорне управління (в залежності від конкретної моделі), і так само встановлюються в стіну в приміщенні, де укладені електричні теплі підлоги. Їх принципова відмінність – функціональність.

Крім стандартного контролю над нагрівальними елементами, термостати з програмним управлінням дозволяють налаштувати систему обігріву за індивідуальним графіком з урахуванням часу доби або дня тижня. Таке рішення особливо актуально для людей, які вдень знаходяться на роботі або проводять більшу частину часу поза домом. В цьому випадку можна запрограмувати роботу систему електрообігріву так, щоб під час відсутності користувача вона підтримувала температуру на мінімальному рівні, а за півгодини-годину до його приходу автоматично прогрівали приміщення до потрібного значення.

Як підсумок – економія на оплаті рахунків за електроенергію до 70%. Також можна виставити автоматичне зниження температури на 2-3 градуси в нічний час, що ніяк не відіб’ється на рівні комфорту, але допоможе ще більше знизити енергоспоживання.

Програмовані терморегулятори температури теплої підлоги володіють такими відмітними особливостями і перевагами в порівнянні з більш простими моделями:

  • Розширений функціонал.
  • Зручне регулювання роботи системи електрообігріву.
  • Великий дисплей для візуального контролю.
  • Сучасний зовнішній вигляд.
  • Наявність пам’яті (у більшості моделей) для відновлення налаштувань в разі перебоїв в подачі електрики.

Практично всі моделі можуть зчитувати дані з двох датчиків – підлогового і сенсора на корпусі. Це дозволяє більш швидко і гнучко реагувати на зміну температурного режиму, а також підвищує точність вимірів.

Ціна на програмовані терморегулятори ненабагато перевищує номінальну вартість базових цифрових термостатів, що робить їх дуже популярними і затребуваними.

П’ять причин замовити програмований терморегулятор у нас

Серед переваг співпраці з нашою компанією можна виділити наступні:

  • Великий вибір програмованих термостатів в каталозі.
  • Тільки сертифікована продукція, офіційно завозиться на ринок України.
  • Гранично низька вартість завдяки прямим поставкам від виробника, минаючи послуги посередників.
  • Швидка відвантаження товару (в більшості випадків – в день замовлення).
  • Доставка в будь-який населений пункт нашої країни.

Щоб недорого купити програмований терморегулятор з офіційною гарантією від виробника, заповнюйте онлайн форму замовлення або здзвонитеся з нашими консультантами.