Тепла підлога Ensto

Ensto продукція

Тепла підлога ENSTO випускається фінською компанією EM Group, яка є однією з найбільших промислових груп у всій Скандинавії. Вся продукція компанії проходить сертифікацію на відповідність стандартам якості і безпеки ЄС. Крім того, бренд широко представлений в країнах Азії і США. Доступна ціна на теплий підлога ENSTO і широкий асортиментний ряд товарів дозволяють облаштувати недорогу, але при цьому надійну і енергоефективну систему кабельного обігріву в будь-яких житлових і офісних приміщеннях.

Модельний ряд теплих підлог ENSTO: особливості та переваги

Ensto кабель

Історія бренду починається з 1958 року, коли інженер Енсіо Мієттінена заснував невелику приватну мануфактуру з виробництва нагрівальних елементів і електронних компонентів для промислового і побутового застосування. Новаторський підхід до бізнесу і власні винаходи дозволили перетворити невелике сімейне підприємство у велику виробничу компанію. На відміну від багатьох конкурентів, Енсіо пішов по шляху створення готових рішень для облаштування систем опалення, замість того щоб продавати окремі комплектуючі. На сьогоднішній день компанія багаторазово примножила свої активи, стала відомою в багатьох країнах світу, але зберегла сімейний підхід до справи, ставлячи в пріоритет високу якість і турботу про своїх клієнтів.

Ensto mat

на сайті роздрібні ціни

Тепла підлога ЕНСТІТ відрізняється від більшості аналогів тим, що пропонується у вигляді готового рішення в форматі «під ключ», де в комплекті крім нагрівальних секцій присутня вся необхідна монтажна фурнітура та навіть терморегулятори.

На ринку України фінський тепла підлога ENSTO представлений в наступних варіаціях:

Ensto мат
  • FinnKit – система обігріву на базі ультратонкого кабелю (товщина 3.5 мм), призначена для укладання в самовирівнюються цементну суміш або плитковий клей. У комплект поставки включений терморегулятор, а площа обігріву варіюється від 0.7 до 6.8 м2 в залежності від довжини проводу.
  • ThinMat – готові секції на базі тонкого кабелю, призначені для укладання в сухих приміщеннях з хорошою вентиляцією. Монтаж проводиться в шар плиткового клею. Залежно від комплектації в наборі може бути терморегулятор.
  • FinnMat – нагрівальні мати, призначені для сухих і вологих приміщень з різним ступенем теплоізоляції. Термостат в комплект не входить.
Ensto mat

на сайті роздрібні ціни

Ensto мат

Незалежно від обраної модифікації, теплі підлоги ENSTO створять комфортну атмосферу в будь-якому житловому приміщенні, а високоточні надійні терморегулятори будуть не тільки автоматично підтримувати заданий режим роботи, а й дозволять заощадити на рахунках за електроенергію від 40 до 70%.

Ensto мат

на сайті роздрібні ціни

П’ять причин купити теплі підлоги ЕНСТО у нас

Мы предлагаем своим клиентам:

  • Широкий асортимент готових рішень для обігріву приміщень від фінського виробника.
  • Гарантію автентичності та якості всієї продукції з каталогу.
  • Можливість купити електро підлоги ЕНСТО оптом і в роздріб за вигідними цінами.
  • Подарунки та знижки кожному покупцеві.
  • Відвантаження в день замовлення і доставку в будь-яке місто України.
Ensto кабель

на сайті роздрібні ціни

Щоб недорого купити теплу підлогу ENSTO, оформляйте замовлення через меню сайту або телефонуйте консультантам нашої компанії за вказаними телефонами.

Ensto кабель

на сайті роздрібні ціни

Ensto кабель