Тепла підлога WOKS

WOKS продукція

Тепла підлога WOKS проводиться концерном «Одескабель» на сучасному високотехнологічному обладнанні. Це найбільш відомий український бренд, продукція якого відповідає всім європейським стандартам і експортується в країни СНД і ЄС. Ми пропонуємо купити теплу підлогу WOKS за найкращою ціною оптом і в роздріб з швидкою доставкою по всій території України і офіційною гарантією від виробника.

Особливості та основні різновиди теплих підлог WOKS

woks кабель

Для облаштування систем кабельного обігріву в приватних будинках і квартирах застосовується тепла підлога Вокс наступних різновидів:

  • Кабель WOKS 10.
  • Кабель WOKS 18.
  • Кабель WOKS 17.
  • Мат WOKSMAT.
woks mat

на сайті роздрібні ціни

Перший варіант являє собою тонкий двожильний кабель, призначений для укладання під ламінат або паркетну дошку. Невелика товщина дроту (3 мм) практично не впливає на зміну висоти рівня підлоги, що робить його незамінним рішенням для приміщень, де немає можливості укладати стяжку.

woks мат

на сайті роздрібні ціни

Кабель WOKS-18 має дві струмопровідні жили і екран ЕМІ. Основне призначення – укладання в тонкий шар розчину, що клеїть під кахельну плитку, керамограніт або під натуральний камінь.

Теплі підлоги на базі кабелю WOKS-17 отримали широке застосування на об’єктах житлової та комерційної нерухомості – від приватного будинку або квартири, до SPA-салону або тренажерного залу. Двожильний провід укладається в цементну стяжку і підходить для приміщень з підвищеним рівнем вологості.

woks кабель

на сайті роздрібні ціни

Теплый мат выполнен на базе кабеля WOKS-10, который с определенным шагом закреплен на стеклосетке. Его небольшая толщина позволяет производить укладку полотна с проводом под плитку или керамогранит в слой клея. Кроме традиционного применения WOKSMAT может использоваться для обогрева вертикальных поверхностей, которые облицованы керамической плиткой. Доступные цены на нагревательные маты WOKS позволяют обустроить систему обогрева в ванной, сауне, на кухне или в другом помещении с минимальными финансовыми тратами.

woks кабель

на сайті роздрібні ціни

Незалежно від обраного варіанту електричне поле, ми рекомендуємо додатково купувати терморегулятори. Ці пристрої забезпечують не тільки точний контроль над температурою повітря в кімнаті, але і економлять електроенергію до 70%.

woks кабель

на сайті роздрібні ціни

WOKS – тепла підлога вітчизняного виробництва, який нічим не поступається іменитим європейським аналогам, але залишається доступним за ціною.

woks кабель

на сайті роздрібні ціни

Переваги покупки теплої підлоги Вокс у нас

Ми є офіційним постачальником теплих підлог WOKS в Києві, тому пропонуємо всім своїм замовникам скористатися наступними вигідними умовами співпраці:

  • Весь модельний ряд одеського виробника в каталозі на сайті.
  • Вигідна ціна на теплу підлогу WOKS при покупці оптом і в роздріб (оптовикам додаткові знижки).
  • Вся продукція має офіційну гарантійну підтримку від виробника.
  • Великі складські запаси дозволяють нам виробляти відвантаження в день оформлення замовлення.

Щоб недорого купити нагрівальні мати WOKS або замовити кабель потрібної довжини, залишайте заявку на сайті або телефонуйте нашим консультантам.