Нагрівальні мати

Електричні нагрівальні мати – це варіант популярний і має попит облаштування системи електричного опалення в приватних будинках, котеджах, квартирах або офісних приміщеннях. У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір продукції від провідних вітчизняних і закордонних виробників електричних підлог. У нас можна замовити тепла підлога в матах за вигідними цінами з доставлення в будь-яке місто України.

Отримати консультацію

Тепла підлога в матах: особливості та переваги
Мати для підігріву підлоги виготовляють на базі кабелю, що гріє, який на виробництві укладають із заздалегідь розрахованим кроком на гнучку підставу (найчастіше це сітка із склотканини). Для зручності монтажу секцій багато виробників роблять внутрішню сторону полотна що самостійно клеїться. Ширина матів, як правило, становить 50 см, що дуже зручно при облаштуванні підігріву підлоги в приміщеннях з невеликими розмірами або нестандартним плануванням.
Залежно від типу використовуваного дроту, мати можна розділити на дві групи:
З одножильним кабелем Мат нагрівальний одножильний – найдоступніший за ціною варіант. Такі секції рекомендують укладати в кухні, ванній кімнаті, коридорі, на балконі або в підсобці. Для житлових приміщень провід з однієї житлової та без спеціального екрана не підходить, бо він в процесі нагрівання виділятиме електромагнітне випромінювання, яке у великих дозах шкодить організму. Серед переваг таких матів варто виділити їх мінімальну товщину, яка зазвичай не перевищує 3 мм.
З двожильним кабелем Мат нагрівальний двожильний – найбільш популярне рішення для підігріву підлоги. Кабель з двома жилами оснащується екраном ЕМІ, тому може без обмежень використовуватися в будь-яких житлових приміщеннях, включаючи дитячу кімнату або спальню.

Незалежно від конфігурації, електричні мати для теплої підлоги мають одну важливу перевагу перед традиційними кабелями – простоту укладання. Вам не потрібно буде робити розрахунок довжини проводу і кроку укладання, адже все вже виконано виробником.

Для монтажу електричних теплих підлог досить розстелити полотно на підготовлену поверхню і закріпити, а потім можна відразу укладати поверх нагрівальних секцій підлогову плитку або керамограніт. Завдяки монтажу в плитковий клей, висота рівня підлоги підіймається тільки на висоту підлогового покриття, що актуально для кімнат з низькими стелями.

Якщо ви хочете швидко облаштувати систему опалення без стяжки та складних монтажних робіт – досить купити теплу підлогу в матах, і можна користуватися обігрівом відразу після застигання плиткового клею (через 1-2 діб).

Чому у нас можна вигідно замовити тепла підлога в матах

Наші переваги:
Великий вибір готових секцій від перевірених виробників.
Низькі ціни за рахунок прямих поставок товарів.
Професійна допомога в підборі комплектуючих для обігріву будь-якого приміщення.
Відвантаження замовлення в день підтвердження заявки.
Щоб купити нагрівальні мати в Києві за найкращою ціною від відомих виробників, оформляйте онлайн замовлення на сайті або телефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами.

Відповіді на типові запитання

Як нагрівальні мати з’єднуються між собою?
З’єднати кілька нагрівальних матів можна, під’єднавши їх до одного терморегулятора. При цьому загальна потужність підключених матів не повинна перевищувати потужність терморегулятора.
Чи потрібна теплоізоляція під нагрівальний мат?
Залежить від особливостей і розташування приміщень. Можливо, квартира знаходиться над вентиляційною шахтою або підвалом з поганою ізоляцією. Коли мова йде про опалення лоджій, балконів або гаражів, то важливо забезпечити для приміщення мінімальні тепловтрати.
Чи можна обрізати нагрівальний мат?
Провід в матах категорично не можна обрізати, це загрожує дуже небезпечними наслідками. В окремих випадках можлива обрізка синтетичної сітки, але перед виконанням операції потрібно отримати консультацію фахівця.