Тепла підлога Fenix

Fenix продукция

Тепла підлога FENIX виготовляється в Чехії з початку 90-х років минулого століття, тому він добре відомий не тільки на ринку ЄС, а й в країнах пострадянського простору. Продукція компанії відрізняється невисокою вартістю (якщо порівнювати з іншими відомими брендами), надійністю, економічністю і безпекою для користувача. Ми пропонуємо недорого купити теплу підлогу Фенікс в Києві, а також придбати все необхідне додаткове обладнання для монтажу систем електрообігріву «під ключ».

Fenix кабель

Теплі підлоги Фенікс: особливості модельного ряду продукції

Продукція Фенікс відповідає всім європейським стандартам якості, а також має доступну вартість, що робить її однією з найбільш популярних в нашій країні.

Fenix мат

на сайті роздрібні ціни

На наш ринок електричну теплу підлогу FENIX поставляється у вигляді двох основних типів нагрівальних систем:

  • ECOFLOOR.
  • ECOFILM.
Fenix мат

на сайті роздрібні ціни

У першій категорії представлені системи обігріву на базі резистивних кабелів з однією або двома нагрівальними жилами. Українським покупцям доступні безпосередньо як самі гріють кабелі різної довжини і потужності, так і електромати, виконані на їх основі. Відмітна особливість матів – більш легкий монтаж, який не вимагає розрахунку довжини кабелю і його кроку. Все що потрібно для монтажу електричне поле – розстелити полотно з нагрівачами і зробити укладку в клей разом з кахельною плиткою або керамогранітом.

Fenix кабель

на сайті роздрібні ціни

Тепла підлога Фенікс серії ECOFILM – це принципово нова система електрообігріву, виконана на базі надтонких полімерних плівок. Крім своєї товщини плівка відрізняється від традиційних кабельних систем типом укладання та принципом роботи. Полімерні полотна укладаються за допомогою «сухий» установки (немає стяжки і клею). Це кращий вибір для паркету, ламінату, килимових покриттів і лінолеуму. Крім того, плівка при нагріванні не виділяє ЕМІ, а генерується їй тепло в ІК-діапазоні за своєю природою подібно сонячним променям.

Fenix кабель

на сайті роздрібні ціни

Для забезпечення економії електроенергії ми рекомендуємо додатково купувати терморегулятори. Установка термостатів в систему електричне поле дозволить автоматично підтримувати задані температурні налаштування, а також знизити споживання електрики до 70%.

Fenix кабель

на сайті роздрібні ціни

FENIX – тепла підлога, який поєднує в собі всі ознаки продукції преміум класу, але має доступну ціну, що робить його дуже популярним і затребуваним в різних країнах світу. За сукупністю технічних і експлуатаційних показників, продукція чеської компанії по праву вважається одним з кращих рішень для створення систем основного і комфортного обігріву в приватних будинках, котеджах або квартирах.

Fenix кабель

на сайті роздрібні ціни

Переваги замовлення теплих підлог Фенікс у нас

Наша компанія офіційно поставляє тепла підлога Фенікс (Чехія) і супутню продукцію для систем побутового електрообігріву «під ключ». Нашим клієнтам ми пропонуємо наступні переваги:

  • Весь модельний ряд, сертифікований для українського ринку, представлений в онлайн каталозі.
  • Низька вартість всієї продукції за рахунок закупівель безпосередньо з заводу-виготовлювача, без участі посередників.
  • Великий складський запас, що дозволяє відображати всі позиції в день замовлення.
  • Доставка в усі регіони країни.
Fenix кабель

на сайті роздрібні ціни

Щоб купити теплу підлогу FENIX оптом і в роздріб за найкращою вартості, телефонуйте нашим консультантам або оформляйте замовлення через меню сайту.