Регулятор пола Danfoss Link FT

Ціна: 2 251 грн.
Виробник:  Danfoss
Модель:  088L1905
Наявність:  В наявності
 Доставка:

ПН – ПТ з 9:00 до 21:00
СБ з 10:00 до 17:00

При замовлені від 1500 грн доставка
по Україні – БЕЗКОШТОВНО

 Оплата:

Оплатити товар можна за безготівковим розрахунком або розрахуватися готівкою після отримання та перевірки замовлення

Описание Danfoss  088L1905

Danfoss Link FT (Floor Thermostat) – регулятор підлоги. Призначений для бездротового управління нагрівальними кабелями (вкл.-викл. 220 В) або іншими електричними пристроями, наприклад, термоелектроприводами водяних систем.

До темрморегулятору також може підключаться датчик підлоги на проводі (в комплекті) для вимірювання температури підлоги і передачі даних на модуль Danfoss Link СС.

Регулятор Danfoss Link FT може працювати в режимі “Сервісний пристрій” – типу Включити-Вимкнути напругу.

Для систем “Опалення” Danfoss Link FT застосовується спільно з модулем RS.

Для систем “Тепла підлога” – комфортний підігрів поверхні підлоги, застосовується з підключенням датчика температури підлоги.

Рекомендована висота установки 30 см від підлоги. Встановлювати в суворій відповідності з діючими нормами і правилами. В більшості випадків
установка у вологих приміщеннях обмежена.

Режими роботи
Danfoss Link FT може працювати в одному з двох режимів:
1. управління системою «Тепла підлога» або «Опалення»
2. Управління будь-якими електроспоживачами в режимі Вкл. / Викл.

Вибір системи обігріву
Якщо Danfoss Link FT управляє системою обігріву, слід вибрати тип системи обігріву – тобто тип датчиків, які будуть використовуватися. Можливі три варіанти:

1. “Тепла підлога”. Підтримання комфортної температури поверхні підлоги. В конструкцію підлоги встановлюється датчик температури підлоги на проводі, який підключається до регулятора FT. Управління нагрівальним кабелем в конструкції підлоги здійснюється за температурой підлоги. При цьому в меню конфігурації кімнати на центральній панелі управління Danfoss Link СС вибирається тип управління обігрівом: “Система підігріву підлоги”.

2. “Повне опалення” з обмеженням температури підлоги. Режим призначений для управління кабельними системами опалення прямого дії-підтримки заданої температури повітря в приміщенні. При цьому регулятор FT працює в комбінації з датчиком повітря RS, встановленим в тому ж приміщенні. Також в конструкцію підлоги встановлюється датчик підлоги на проводі, підключений до FT. “Головним” буде датчик повітря RS, відповідно до показань якого здійснюється керування системою опалення, а датчик підлоги працює в якості “теплового запобіжника”, за допомогою якого обмежується максимальна температура підлоги. Це необхідно, якщо в якості покриття підлоги використовуються матеріали з обмеження температури їх поверхні (паркетна дошка, ламінат, лінолеум ковролін і т.п.). Установка обмеження максимальної температури підлоги виконується один раз, під час налаштування конфігурації системи.
Рекомендується завжди встановлювати в підлогу датчик температури на дроті, який входить в комплект терморегулятора!
При цьому в меню конфігурації кімнати на центральній панелі управління Danfoss Link СС вибирається тип управління обігрівом: “Система опалення з обмеженням температури підлоги”.

3. “Повне опалення” без обмеження температури підлоги. Режим призначений для управління системами опалення прямої дії. Датчик підлоги не встановлюється, підтримується тільки необхідна температура повітря. У приміщенні встановлюється FT в комбінації з RS.
При цьому в меню конфігурації кімнати на центральній панелі управління СС вибирається тип управління обігрівом: “ Система опалення ”.
Даний режим роботи не рекомендується для кабельних систем опалення.

Характеристики Danfoss  088L1905

Тип управлінняWI-FI
Напруга мережі, В230
Наявність дисплеяНемає
Датчик температури підлогиЄ
Діапазон температури підлоги, ° С-10…+30
Ступінь захистуIP31
Розміри, мм85 х 85 х 45
Країна виробникДанія
Гарантія, років2