1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
82
0
17.03.2021

Як вибрати теплу підлогу?

Сучасний український ринок надає споживачеві найширші можливості вибору варіантів облаштування поверхневого опалення в квартирі, приватному будинку. Це тепла підлога ціна, комплектація, технологія функціонування якого істотно відрізняються. Людина, яка вперше зіштовхнулася з питанням організації системи обігріву, втрачається, не знаючи на чому зупинити вибір. В першу чергу необхідно визначити, буде поверхневе опалення основним або додатковим до радіаторного, конвекторного. Від цього безпосередньо залежить потужність майбутньої системи. Розрахувати цей показник краще з залученням грамотного фахівця. Бажано, того, хто буде пізніше займатися монтажем. Не менш важливо з’ясувати, яка тепла підлога краще в даному випадку: водяна або електрична. Перший варіант кращий в приватному будинку, де є котел, прокладені труби опалення. При облаштуванні системи з нуля варто вибрати електричне обладнання. Воно в рази дешевше, простіше в установці, не вимагає техобслуговування в ході експлуатації. Деяких споживачів може збентежити висока вартість електроенергії. Якщо грамотно підібрати терморегулятор, її споживання можна знизити до 50%. Наступне питання полягає у визначенні виду обладнання.

Електрична тепла підлога: як вибрати?

Розрізняють декілька типів гріючого обладнання з різним призначенням, технічними показниками, конфігурацією, технологією монтажу.

 1. Інфрачервона плівка. Являє собою ультратонку конструкцію з двох полімерних шарів, між якими прокладені карбонові вставки. Вони випромінюють енергію для опалення. Устаткування призначене для «сухого» монтажу, тобто не передбачає заливки бетонною стяжкою. Цей варіант часто використовується на підлогах балконів, лоджій, де неможливо підняти їх рівень. Ще одна перевага плівкового опалення полягає у високій швидкості нагріву. За рахунок цього його раціонально встановлювати у ванній, санвузлі, де система включається періодично.
 2. Гріючий кабель. Перш ніж купити теплу підлогу, необхідно вибрати тип проводу: одно або двожильний. Перший володіє меншою потужністю і має більш складий процесс підключення. Обидва його кінця необхідно приєднувати до терморегулятора, що додає роботи по штробленню канавок. Двожильний кабель продуктивніший, зручніший в монтажі, але і ціна його буде вища. Такий вид обладнання надійний, довговічний, може використовуватися в якості єдиного джерела обігріву в будинку. Для установки кабелю будь-якого типу буде потрібна заливка бетонної стяжки, що підніме рівень на 5-7 см, але потребуватиме більше часу, витрат на монтаж. Останнім часом в асортименті магазинів Києва, інших великих міст України з’явився ультратонкий кабель, призначений для «сухого» укладання. Він коштує недешево, зате забезпечує високий рівень комфорту, економічність за рахунок високої продуктивності.
 3. Нагрівальні мати. Такий тип теплої підлоги доцільно купувати для спрощення монтажних робіт. Він являє собою полімерну сітку, на якій з певним кроком закріплений одно або двожильний нагрівальний кабель. Основа може бути самоклеючоюся або фіксуватися скобами. Для зручності укладання сітку можна розрізати в будь-якому напрямку, не зачіпаючи провід. Така конструкція міцна, надійна, стабільна, тому не вимагає заливки бетонною стяжкою. Вона може розташовуватися безпосередньо під покриттям, в шарі плиткового клею.

Ціна нагрівальних матів в кілька перевищує вартість кабелю.

Під які покриття для підлоги може укладатися система?

Перш за все необхідно вивчити рекомендації виробника ламінату, лінолеуму та ін. Під деякі марки покриттів неприпустимо укладати теплі підлоги, так як вони деформуються, вицвітають від постійного нагрівання. Окремі категорії виробів проходять відповідну обробку, тому стійкі до підвищення температури. Також вид покриття підбирається в залежності від типу обладнання. ІЧ-плівка відмінно підходить під ламінат, лінолеум, ковролін. Ці матеріали добре проводять випромінюються хвилі, забезпечуючи опалення високу ефективність. При цьому тонка плівка не забирає висоту приміщення. Нагрівальні мати найкраще поєднуються з керамічної плиткою. Вони встановлюються за технологією «сухого» монтажу, укладаються безпосередньо в клей. Така конструкція забезпечує максимально рівномірний опалення всієї поверхні. Клей прогрівається поступово, підтримуючи однакову температуру нагрівання на всіх ділянках. Під кабельну теплу підлогу всі види покриття підходять приблизно однаково. Для захисту від механічних пошкоджень, передавливания він заливається стяжкою, на яку зручно стелити і плитку, і ламінат. Недолік отриманої конструкції в тому, що цементно-бетонний шар довго прогрівається, тому після включення покриття деякий час залишається холодним. Новітній тонкий кабель не вимагає заливки стяжки, він адаптований переважно під ламінат.

Якого виробника вибрати?

Вибір бренду багато в чому визначає надійність, якість, довговічність опалювального обладнання. Вітчизняний ринок пропонує масу варіантів, розібратися в яких, будучи непоінформованість споживачем, складно. У цьому питанні доцільно спиратися на думку фахівців, які рекомендують такі торгові марки:

 1. DEVI (Данія). Відомий всій Європі виробник, що пропонує продукт преміум-класу з 20-річною гарантією. Купити теплу підлогу DEVI в Києві можна в багатьох магазинах, так як вона користується популярністю в нашій країні.
 2. Nexans (Норвегія). Пропонує повний спектр електричного опалювального обладнання для поверхневого обігріву житлових будинків, теплиць, газонів, покрівлі, доріжок і сходів.
 3. Hemstedt (Німеччина). Ще один преміальний бренд на українському ринку. Його обладнання реалізується з офіційною гарантією 20 років, що свідчить про надійність, довговічність.
 4. Woks (Україна). Вітчизняна торгова марка, яка зарекомендувала себе перед споживачами відмінною якістю продукту за максимально доступною ціною.
 5. Fenix (Чехія). Виробник настільки впевнений у високих техніко-експлуатаційних характеристиках свого продукту, що надає на нього довічну гарантію. В його асортименті можна вибрати теплу підлогу для приміщення будь-якої площі, планування.
 6. Grayhot (Україна). Один з лідерів вітчизняного ринку, що пропонує продукт, оптимальний по співвідношенню ціна-якість. Покупцеві привабливі не тільки високі технічні показники, але і доступна ціна.
 7. EasyTherm (Латвія). Виробник реалізує нагрівальні мати і кабелі в Україні досить давно, тому має велику мережу сервісних центрів. На продукцію надається 20-річна гарантія.
 8. Extherm (Німеччина). Відносно новий бренд для українського споживача, вже встиг зарекомендувати себе з найкращого боку.
 9. Evro Termo (Україна). Остання в списку, але не за популярністю торгова марка, що випускає нагрівальні кабелі і мати на заводі в Одесі. Виробництво працює за сучасними технологіями, що дозволяє досягти європейської якості, надійності збірки. При цьому ціна продукту залишається доступною.

Де якісну теплу підлогу купити в Києві?

Всі перераховані вище бренди представлені на нашому сайті в широкому асортименті модифікацій, потужностей, що дозволяє покупцеві вибрати оптимальний за ціною-якістю варіант. Переваги співпраці з нашою компанією:

 • кваліфікована консультація в ході вибору товару;
 • доступні ціни, постійно проводяться акції, програми лояльності;
 • доставка в усі регіони України;
 • можливість вибору зручної форми оплати.
 1. Електрична тепла підлога: як вибрати?
 2. Під які покриття для підлоги може укладатися система?
 3. Якого виробника вибрати?
 4. Де якісну теплу підлогу купити в Києві?
calculated
callback
special price